Jeździki i chodziki dla dzieci

Jeździki i chodziki dla dzieci 

na stronę
169,90 zł

Rewelacyjny, czarny jeździk - rowerek biegowy MOTO X RACER od renomowanej firmy Falk to najlepszy sposób na naukę równowagi i fantastyczną zabawę w jednym! Ten wysokiej jakości motorek zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo a także dostarczy mu dużo ruchowej aktywności.

Produkt dostępny
349,98 zł

Żyrafka Fisher-Price to jedyna w swoim rodzaju zabawka na biegunach! Pomaga utrzymać mu równowagę oraz reaguje na jego ruchy.

Produkt dostępny!
299,00 zł

Podczas spacerowania chodzik wydaje unikalny dźwięk, który zachęca dzieci do stawiania pierwszych kroków.

Produkt dostępny
179,00 zł

Klasyka dla dziewczynek w nowym wydaniu - ergonomiczny, solidny i efektowny BIG Jeździk New Bobby Car Myszka Minnie w kolorze różowym.

Produkt dostępny
229,00 zł

Wspaniały Motocykl Big w kolorze żółtym ucieszy każdego Malucha w wieku od 18 miesięcy. Teraz także Twoje dziecko może zasiąść na motocyklu i poczuć wiatr we włosach. Jeżdżenie na motocyklu uczy dzieci sprawności ruchowej oraz ćwiczy równowagę.

Produkt dostępny
139,00 zł

Dzięki wysokiej jakości i materiałom przyjaznym dzieciom, niebieski jeździk BIG Bobby Car Classic jest ulubionym pojazdem dla małych kierowców. Stylowy wygląd ozdobiony wesołymi delfinami kusi oko i przyciąga uwagę nie tylko dzieci.

Produkt dostępny
189,00 zł

Młodzi fani off-road'owych szaleństw mogą teraz cieszyć się takimi samymi emocjami także w domu: BIG New Bobby Car Fulda pozwala dzieciom spełnić swoje rajdowe fantazje zarówno na zewnątrz jak i w domu.

Produkt dostępny
279,00 zł

Wspaniała koparka na licencji John Deere wyprodukowana przez niemiecką firmę Rolly Toys. Precyzyjnie wykonana, solidna koparka zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu! Trwałość pojazdu gwarantuje emocjonującą zabawę przez wiele sezonów!

Produkt dostępny
379,98 zł

Śliczny, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Formuły 1 dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
379,98 zł

Wspaniały, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Pieska dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
329,98 zł

Śliczny, drewniany jeździk 4-kołowy z Ptaszkami dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
379,98 zł

Wspaniały, drewniany jeździk 4-kołowy Żyrafa dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
329,98 zł

Cudowny, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Kotka dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
369,98 zł

Drewniany pchacz z Żyrafą dla najmłodszych, stawiających pierwsze kroki dzieci. Wózek został wykonany w wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
279,00 zł

Ta urocza wersja klasycznego pojazdu została stworzona specjalnie dla dziewczynek. Kolorystyka oraz stylizacja pojazdu na pewno spodoba się każdej małej dziewczynce. Cozy Coupe to wyjątkowy pojazd, który może stać się przyjacielem każdego dziecka.

Produkt dostępny
279,00 zł

Cozy Coupe to wyjątkowy pojazd od amerykańskiej firmy Little Tikes, który może stać się przyjacielem każdego dziecka. Samochodzik posiada zabawną buźkę, co pobudza do twórczej zabawy, rozmowy i opowiadania historyjek.

Produkt dostępny
124,40 zł

Jeździk w intensywnych kolorach, z ciekawymi nadrukami i klaksonem-piszczałką to wielofunkcyjna zabawka, która towarzyszy dziecku w rozwoju, na różnych jego etapach.

Produkt dostępny!
149,00 zł

Nowe jeździdełko w intensywnych kolorach z ciekawymi nadrukami renomowanej, włoskiej firmy Chicco podbije serca maluchów w wieku od 12 miesiąca.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 101 elementów