Gry karciane dla dzieci

Gry karciane dla dzieci 

na stronę
69,90 zł

To zupełnie nowa gra Scrabble®, w której najważniejsza zasada brzmi: "złam zasady"! ŁamiSłówka to odmiana idealna dla tych, którym nie chce się liczyć punktów i układać płytek na planszy.

Produkt dostępny
67,00 zł

Dzięki tej grze dzieci w ciekawy sposób sprawdzą swoją wiedzę z matematyki, poćwiczą pamięć i poznają wiele nowych interesujących zagadnień.

Produkt dostępny
67,00 zł

Wspaniała gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość!

Produkt dostępny
67,00 zł

Fantastyczna gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość! Dzięki niej utrwalisz swoją wiedzę na temat krajów, stolic i poznasz wiele innych ciekawostek!

Produkt dostępny
44,90 zł 59,90 zł

Hanabi to gra, w której gracze nie grają przeciw sobie, lecz współpracują aby osiągnąć wspólny cel.

Promocja!
Produkt dostępny
49,90 zł

Czy uchatka ma błony pławne? Czy krokodyl jest wszystkożerny? Czy mucha ma sierść? Sprawdźcie swoją wiedzę z zoologii!

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Galaktyka to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę frajdy, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Poszlaki to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Prehistoria to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę uciechy, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Sport to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
169,90 zł

2. października 1900 roku. 28 lat wcześniej londyński ekscentryk Phileas Fogg wygrał swój słynny zakład o podróż w 80 dni dookoła świata. Teraz, u progu nowego wieku nadszedł czas na nową "niewiarygodną podróż". Starzy przyjaciele, którzy zebrali się by uczcić wygraną Fogga podejmują nowe wyzwanie.

Produkt dostępny
34,50 zł

MAFIA to wciągająca gra psychologiczna oparta na schemacie popularnej gry towarzyskiej. Jej unikalna formuła umożliwia jednoczesną wspólną zabawę dużej grupie graczy. 

Produkt dostępny
64,89 zł

Uga Buga to imprezowa gra karciana, w której gracze wcielają się w prehistorycznych jaskiniowców wybierających nowego przywódcę plemienia.

Produkt dostępny
89,00 zł

Zakazana Wyspa to niezwykła, fascynująca gra, świetnie zilustrowana, pełna innowacyjnych zasad i odmienna w każdej rozgrywce. To jedna z tych gier, które natychmiast wytwarzają elektryzującą atmosferę, napięcie i niesłabnące emocje!

Produkt dostępny
79,90 zł

Przed Tobą wymagające zadanie. Jeden z Nadzwyczajnych bohaterów potrzebuje Twojej pomocy przy zaprojektowaniu dla niego specjalnego budynku.

Produkt dostępny
79,90 zł

Przed Tobą wymagające zadanie. Jeden z Nadzwyczajnych bohaterów potrzebuje Twojej pomocy przy zaprojektowaniu dla niego specjalnego wynalazku. Zaprojektuj coś niesamowitego dla wybranego Nadzwyczajnego!

Produkt dostępny
49,00 zł

Skrzyżowanie Fauny i Timeline! Idealna gra rodzinna i imprezowa.Które zwierzę jest większe, puszczyk czy indyk? A które cięższe - krowa czy rekin? A które dłużej żyje?  Pies czy wieloryb?

Produkt dostępny
29,50 zł

Kto zostanie dziś Królową balu? Jaki strój będzie miał Król? Kto zostanie dziś Piratem? Bal przebierańców tuż tuż, a gracze jeszcze nie skomponowali dla siebie strojów! Gra edukacyjna „Bal Przebierańców” to doskonała okazja do zabawy i wspólnego wybierania najpiękniejszych strojów.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 44 elementów