Zabawki drewniane

Zabawki drewniane 

Na szczęście dla dzieci rodzice coraz częściej wybierają drewniane zabawki, doceniając ich wartość i zalety. W sklepie Leleus.com znajdziesz duży wybór zabawek drewnianych. Są to klocki, pojazdy, kulodromy, kolejki, tory, układanki, mebelki, jeździki, rowerki i wiele innych.  Istnieje możliwość powiększania zestawów, dzieki czemu dziecko może bu...

Na szczęście dla dzieci rodzice coraz częściej wybierają drewniane zabawki, doceniając ich wartość i zalety. W sklepie Leleus.com znajdziesz duży wybór zabawek drewnianych. Są to klocki, pojazdy, kulodromy, kolejki, tory, układanki, mebelki, jeździki, rowerki i wiele innych.  Istnieje możliwość powiększania zestawów, dzieki czemu dziecko może budować je według własnej wyobraźni. Są to zabawki trwałe, nie ulegają deformacji, nie psują się. Są ekologiczne, przyjazne środowisku, pomalowane ekologicznymi farbami, w pełni bezpieczne dla Twojego Malucha. Potwierdzają to odpowiednie certyfikaty. Bogata kolorystyka tych zabawek na pewno zwróci uwagę dziecka.  Daj się przekonać, że Twoje dziecko powinno się bawić drewnianymi zabawkami. Oferta sklepu Leleus.com jest tak bogata, że z pewnością znajdziesz tu ciekawe zabawki z drewna, którymi Twoje dziecko będzie się chętnie i bezpiecznie bawiło.

Więcej
na stronę
54,89 zł

Zebra na kółkach Fisher Price  wykonana z drewna.

Produkt dostępny
79,90 zł

Drewniana waga z piramidkami kolorowych klocków.

Produkt dostępny
89,90 zł

Drewniane, kolorowe klocki to wspaniałe puzzle, z których dziecko może układać obrazki przedstawiające różne zwierzęta.

Produkt dostępny
79,49 zł

Trójwymiarowa układanka w kształcie ostrosłupa.

Produkt dostępny
99,00 zł

Twój mały rycerz przeniesie się w niezwykły bajkowy świat. Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką.

Produkt dostępny
5,90 zł

Drewniany owoc do zabawy w sklep lub gotowanie. Banany to świetny pomysł na podwieczorek dla lalek!

Produkt dostępny
79,99 zł

Piękny bęben dla dzieci wykonany całkowicie z drewna. Instrument ma niepowtarzalne brzmienie - zdecydowanie różniące się od tego wydawanego przez bębenki z membraną.

Produkt dostępny
44,90 zł

Wspaniała drewniana cysterna czteroosiowa do przewozu paliwa. Uatrakcyjni zabawę w miasto i ruch drogowy.

Produkt dostępny
86,00 zł

Wspaniała rodzinna gra na każdą porę roku. Tradycyjna gra francuska w boule. Do gry w parku, na skwerze, w ogrodzie, a nawet w domu.

Produkt dostępny
36,99 zł

Drewniany gryzak ma wygodny dla dziecka uchwyt, a przy potrząsaniu kolorowe koraliki wydają przyjemny dźwięk dla ucha dziecka i rodziców.

Produkt dostępny
36,00 zł

Drewniana grzechotka ma wygodny dla dziecka uchwyt, a przy potrząsaniu klucze wydają przyjemny dźwięk i wywołują uśmiech na twarzy dziecka.

Produkt dostępny
36,00 zł

Drewniany gryzak w kształcie ptaszka z bawełnianymi skrzydełkami, które szeleszczą przy dotyku.

Produkt dostępny
64,00 zł

Zestaw trzech marakasów - jajek dla najmłodszych muzyków.Pozwala dziecku na tworzenie własnej muzyki i porównywanie dźwięków wydawanych przez różnokolorowe jajeczka.

Produkt dostępny
114,00 zł

Specjalnym młotkiem dziecko wbija do skrzyni przez wieczko kolorowe kule, które następnie wyskakują przez otwór w bocznej ściance.Zabawka ćwiczy sprawność rąk i koordynację ruchów.

Produkt dostępny
19,99 zł

Śmieszny kastaniet w kształcie kłapiącej paszczą rybki zainteresuje każdego malucha i zachęci do zabawy w wystukiwanie rytmu.

Produkt dostępny
98,99 zł

Twoja mała księżniczka będzie mogła stworzyć swój własny bajkowy świat.

Produkt dostępny
64,00 zł

Wspaniała zabawka dla małego wędkarza. Łowiąc rybki Twoje dziecko będzie się świetnie bawić.

Produkt dostępny
57,00 zł

Wspólna zabawa uczy dziecko rozpoznawania znaków drogowych, może być doskonałą okazją do omówienia zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 265 elementów