Pojazdy rolnicze

Pojazdy rolnicze 

34,90 zł

Wielki Traktor EDINO ma aż 67 cm długości i posiada wiele ruchomych części, które doskonale odzwierciedlają pracę prawdziwego traktora!

Produkt dostępny
29,90 zł

Pokaż swojemu maluchowi jak kosi się zboże! Wytłumacz mu co to jest rura wysypowa oraz dlaczego heder się kręci!

Produkt dostępny
59,00 zł

Traktor ma miejsc dla kierowcy, odłączaną czterokołową przyczepę i figurkę Koby'ego.

Produkt dostępny
159,00 zł

Możesz teraz pomóc swojemu dziecku odkryć uroki codziennego życia na famie z zestawem klocków First Builders of Mega Bloks. Dużo radości dostarczą „prawdziwe” odgłosy z farmy i wesołe melodie odtwarzane po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Produkt dostępny
95,99 zł

Drewniany traktor z przyczepą farmera Charles'a to wspaniała zabawa dla miłośników układania, sortowania, łączenia, odkrywania dźwięków. Traktor wyposażono w kolorowe drewniane klocki, które dziecko, po dopasowaniu w odpowiednie miejsce, zabiera z sobą w podróż traktorkiem.

Produkt dostępny
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z podajnikiem. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z przyczepą do piasku. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z przyczepą do drewna. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
79,80 zł

Zestaw DICKIE zawiera rewelacyjny traktor Farm Worker z przyczepą do siana. Idealnie wykonane nawet najdrobniesze elementy wprawiają w zachwyt nie tylko dziecko. Model oprócz perfekcynego wykonania jest świetną, interesującą, bardzo trwałą i wytrzymała zabawką.

Produkt dostępny!
39,90 zł

Pojazdy Little People zawierają teraz w komplecie nową figurkę Little People (w zestawach: Eddie, Mia, Sofie i Koby).

Brak w magazynie
Brak w magazynie
67,70 zł

Pojazdy z uchwytem od amerykańskiej firmy Little Tikes to wspaniali przyjaciele najmłodszych. Doskonale nadają się na wyprawy: otrzymały swoją własną twarz, co pobudza dzieci do twórczej zabawy, rozmowy i opowiadania historyjek.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
69,99 zł

BIG Power Worker to kolekcja dużych pojazdów dla młodszych dzieci, charakteryzująca się wyjątkową wytrzymałością, ergonomiczną budową i żywą kolorystyką. Traktor ten zalicza się do tej grupy.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów