Klocki

Klocki 

Podkategorie

Klocki Lego

Chcesz zadbać o wszechstronny rozwój swojego dziecka? Kup mu Lego klocki dostosowane do jego wieku. Sprawisz dziecku wiele radości i niepostrzeżenie rozwiniesz jego kreatywność i wyobraźnię. Sklep Lego Leleus.com oferuje ogromny wybór klocków Lego, m. in. Lego City, Lego Creator, Lego Technic, Lego Star Wars, Lego Ninjago, Lego Chima, Lego Friends, Lego Duplo i wiele innych. Każda seria przeznaczona jest dla odpowiedniego przedziału wiekowego dziecka. Warto je kupić, ponieważ inspirują i rozwijają wyobraźnię dziecka, rozwijają umiejętności manualne, uczą koncentracji. Można, kierując się wyobraźnią, łączyć klocki różnych serii. Daj się przekonać o wartości tych klocków i zamów właściwy zestaw. Klocki Lego sklep Leleus.com posiada kolekcję zestawów Lego w przystępnej cenie, z pewnością znajdziesz tu odpowiednie dla Twojego dziecka klocki, które sprawią mu wiele radości i wypełnią wolny czas konstruktywną zabawą. Życzymy Ci trafnego wyboru i przyjemnej zabawy dla Twojego dziecka.

Klocki Plus-Plus

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Produkowane w fabryce pod Kopenhagą klocki to produkt wykonany w najwyższą starannością, uwzględniający najwyższe standardy bezpieczeństwa - niezawierający szkodliwych ftalanów oraz PVC.
Plus – Plus to klocki, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie swoją wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. To również świetna zabawa dla przyjaciół Twojego dziecka, wspólnie można zbudować więcej. A po zbudowaniu wymarzonych modeli dzieci mogą wspólnie bawić się nimi.
Plus – Plus to klocki, które Twoje dziecko łatwo złoży i równie szybko rozłoży, żeby zbudować coś nowego.

Klocki Plus-Plus otrzymały nagrodę w konkursie Najlepszy Produkt Targów KID'S BIZ FAIR 2012 w kategorii zabawka.
Klocki Plus-Plus otrzymały wyróżnienie w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kwietniu 2013 roku. Klocki zostały nagrodzone w kategorii "Zabawki" (wiek 3-7 i 7-12 lat).
Klocki Plus-Plus zostały Finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2013 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Otrzymały prawo do posługiwania się znakiem graficznym "Finalista konkursu Dobry Wzór 2013 ", jak również ekspertyzę produktu przygotowaną przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Klocki drewniane

Nikt nie wyobraża sobie dzieciństwa bez drewnianych klocków. Żaden rodzic nie powinien odmawiać tej zabawki swojemu dziecku, gdyż jest ona nieoceniona dla jego prawidłowego rozwoju. Sklep Leleus.com oferuje różne zestawy drewnianych klocków, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla dzieci, są malowane ekologicznymi, bezpiecznymi farbami, mają  bogatą kolorystykę i ciekawe wzornictwo. Zabawa drewnianymi klockami pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, bawi i uczy jednocześnie. Uczy rozpoznawania kształtów i kolorów, usprawnia umiejętności manualne, poprawia kondycję ruchową, uczy  analitycznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną, wspomaga zdolności matematyczne. Zabawa drewnianymi klockami wypełni dziecku wolny czas i będzie okazją do wspólnego budowania wymyślanych konstrukcji. W sklepie Leleus.com na pewno znajdziesz taki zestaw drewnianych klocków, które ucieszą Twojego maluszka. Zespół sklepu Leleus.com życzy Ci trafnego wyboru i miłej zabawy Twojemu dziecku.

Klocki magnetyczne

Klocki magnetyczne jakie oferuje sklep Leleus.com to najlepszy pomysł na prezent dla dziecka. Dzięki zawartym w nich magnesom dziecko z łatwością konstruować będzie najbardziej wyszukane konstrukcje, zarówno naśladujące przedmioty z rzeczywistego świata jak i ze świata swojej fantazji. Pobudzają one kreatywność dziecka, rozwijają sprawności manualne, wyobraźnię, orientację przestrzenną. Zestawy klocków mają różną ilość elementów, ale są kompatybilne, więc zawsze można dokupić następne. Są klocki magnetyczne przeznaczone dla małych dzieci, kolorowe o bajkowych kształtach oraz zestawy dla dzieci starszych, złożone z prostych elementów (pałeczek i kulek), z których można tworzyć duże i zadziwiające konstrukcje. W sklepie Leleus.com znajdziesz wiele zestawów magnetycznych klocków, spośród których wybierzesz takie, które sprawią wiele radości Twojemu dziecku.

na stronę
24,90 zł 39,00 zł

Piankowe klocki Mega Creative zdobywają uznanie na całym świecie. A to z uwagi na swoje właściwości. Klocki te są bezpieczne dla dzieci i bardzo ciche w użyciu. Podczas zabawy maluszki mogą tworzyć z nich budowle, rozpoznając różne kolory i kształty a także uczą się podstaw matematyki!To wspaniała zabawa dla dzieci w różnym wieku!

Promocja!
Produkt dostępny
19,90 zł

Ta wspaniała, edukacyjna zabawka rozwinie kreatywność Twojego dziecka!Cylinder uczy rozpoznawać kształty - posiada specjalne otwory, do których trzeba dopasować kształty klocków!

Produkt dostępny
129,00 zł

Geomag KOR to zupełnie nowa seria klocków magnetycznych od Geomag. Tworzenie konstrukcji polega na promienistym układaniu klocków  wokół metalowej kuli. Dzięki dużej sile magnesów powstałe bloki można obracać, tworząc niekończące się kombinacje.

Produkt dostępny
129,00 zł

Geomag KOR to zupełnie nowa seria klocków magnetycznych od Geomag. Tworzenie konstrukcji polega na promienistym układaniu klocków  wokół metalowej kuli. Dzięki dużej sile magnesów powstałe bloki można obracać, tworząc niekończące się kombinacje.

Produkt dostępny
89,00 zł

Atakuj wrogie plemiona z powietrza z CHI Razarem! Ten budowany wojownik CHI jest uzbrojony w 2 kosy bojowe, skrzydła z ostrzami, zbroję z kulą CHI i potężne szpony. Ustawiaj jego superelastyczne kończyny w ekscytujących bitewnych pozach. Wypędź CHI Gorzana i plemię Goryli z ich drzew.

Produkt dostępny
269,00 zł

Krocz przez dżunglę i uratuj G’Loonę w gorylim napastniku Gorzana! Znajdź Rizzo w jego kruczym gnieździe i odpal rakiety z torsu! Potem zaatakuj go zamontowaną na ramieniu wyrzutnią bananów. Uważaj – Rizzo ma bronie CHI i katapultę na owoce!

Produkt dostępny
219,00 zł

Wzbij się w podniebnym pojeździe Razara, wyląduj w podniebnej świątyni plemienia orłów i znajdź przechowywane tam CHI! Używaj 4 wystrzeliwanych rakiet i tylnego luku towarowego, a także ruchomego dzioba, skrzydeł, ogona, łap i szponów, aby pokonać orlich obrońców!

Produkt dostępny
129,00 zł

Dzięki kolorowemu piknikowi LEGO® DUPLO® Twoje dziecko może stworzyć niezwykły zestaw przepysznych przekąsek! Łączenie kolorowego chleba, mięsa, keczupu, sałaty i różnych innych klocków w pyszne kanapki, burgery i przekąski będzie świetną zabawą!

Produkt dostępny
79,89 zł

Kąpiel to świetna zabawa, jeśli Twoje dziecko może budować łódki LEGO® DUPLO®. Są tu zwierzęta, takie jak czerwony królik i miś, oraz dodatkowe klocki, które pozwolą na jeszcze lepszą zabawę.

Produkt dostępny
99,99 zł

Zbuduj drzewo, dom, a nawet nieduże pomieszczenie do zabawy dla kota i psa. Budowa pomieszczenia dla psa będzie świetną zabawą dla dziecka.

Produkt dostępny
379,00 zł

Śmiercionośna obca ważka usiłuje schwytać pomarańczowych bohaterów z Galaxy Squad w swój kokon. Ruszaj do bitwy wraz z pomarańczowymi bohaterami — Jackiem Fireblade'em i Ashlee Starstrider — w „Pogromcy robaków”!

Produkt dostępny
43,90 zł

Pomóż babci w opiece nad cielaczkiem — zadbaj, by był szczęśliwy i zdrowy. Twoje dziecko będzie się świetnie bawić dużymi, jaskrawo kolorowymi klockami LEGO® DUPLO® z tego zestawu opartego na motywie farmy.

Produkt dostępny
79,90 zł

Drewniana waga z piramidkami kolorowych klocków.

Produkt dostępny
89,90 zł

Drewniane, kolorowe klocki to wspaniałe puzzle, z których dziecko może układać obrazki przedstawiające różne zwierzęta.

Produkt dostępny
79,49 zł

Trójwymiarowa układanka w kształcie ostrosłupa.

Produkt dostępny
89,49 zł

Ślimak to doskonałe połączenie zabawki i pudełka na klocki o kształcie idealnym dla dziecka.

Produkt dostępny
99,00 zł

Twój mały rycerz przeniesie się w niezwykły bajkowy świat. Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką.

Produkt dostępny
98,99 zł

Twoja mała księżniczka będzie mogła stworzyć swój własny bajkowy świat.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 1138 elementów