Puzzle dla dzieci

Puzzle dla dzieci 

Układanie obrazka z małych elementów to zabawa znana od bardzo dawna i wciąż cieszy się dużą popularnością. Warto zainteresować nią już małe dzieci. Sklep Leleus.com oferuje różne puzzle nawet dla najmłodszych dzieci. Puzzle pobudzają wyobraźnię dziecka, ćwiczą sprawności manualne, uczą rozpoznawania orientacji przestrzennej, kształtów, kolorów....

Układanie obrazka z małych elementów to zabawa znana od bardzo dawna i wciąż cieszy się dużą popularnością. Warto zainteresować nią już małe dzieci. Sklep Leleus.com oferuje różne puzzle nawet dla najmłodszych dzieci. Puzzle pobudzają wyobraźnię dziecka, ćwiczą sprawności manualne, uczą rozpoznawania orientacji przestrzennej, kształtów, kolorów. Pomagają poznawać otoczenie dzięki przedstawianym obrazkom. Dla małych dzieci proponujemy puzzle drewniane. Są przyjazne środowisku, malowane ekologicznymi i atestowanymi farbami. Dla starszych dzieci sklep Leleus.com proponuje puzzle złożone z większej ilości elementów. Układanie puzzli rozwija u dziecka wyobraźnię, uczy cierpliwości, rozbudza kreatywność. To dobry sposób na wspólną zabawę z rodzicami i spędzanie wolnego czasu. To ponadczasowa rozrywka, która może być alternatywą dla rozrywki telewizyjnej czy komputera. Wybrane w sklepie Leleu.com puzzle mogą być wspaniałym prezentem dla dziecka w różnym wieku.

Więcej
na stronę
14,90 zł

Puzzle 100 elementów z bohaterami pięknej baśni "Złotowłosa i trzy niedźwiadki". Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41x27,8cm.

Produkt dostępny
49,90 zł

Pierwsze puzzle dla Twojego dziecka, reklamowane pod hasłem "Duże części dla małych rączek".

Produkt dostępny
49,99 zł

Pierwsze puzzle dla Twojego dziecka, reklamowane pod hasłem "duże części dla małych rączek".

Produkt dostępny
59,90 zł

Drewniane puzzle 3 w 1 od Fisher Price to wspaniała, edukacyjna zabawka wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego materiału.Zabawka składa się z pudełka, które stanowi jednocześnie podstawę do układania. Puzzle umożliwiają ułożenie trzech różnych obrazków.

Produkt dostępny
75,99 zł

3D Puzzle 'Morze' to drewniane puzzle ze zwierzętami morskimi dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek morskich, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Produkt dostepny
75,99 zł

Puzzle 3D 'W ogrodzie' to drewniane puzzle ze zwierzętami, które możemy spotkać w ogrodzie dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek (pszczółkę, ważkę, biedronkę, żółwia i robaczka), które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Produkt dostepny
109,99 zł

Magnetyczne zwierzątka to drewniane puzzle składające się z 3 elementów dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do złożenia zwierzątka (wielbłąda, żyrafę i krokodyla), które należy odnaleźć i dopasować z 3 różnych elementów.

Produkt dostępny
72,99 zł

Drewniane puzzle w kształcie sześciennego klocka ze zwierzętami żyjącymi w Afryce dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli.

Produkt dostępny
89,99 zł

Puzzle i roller coaster w jednym, to wspaniała zabawa, a jednocześnie niezwykła łamigłówka. Zestaw składa się z 2 kul, 16 kostek sześciennych, z czego 3 z nich mają specjalnie rozmieszczone otwory. Dziecko ma za zadanie takie rozmieszczenie puzzli, aby te utworzyły rollercoster dla kul.

Produkt dostępny
54,99 zł

Drewniane puzzle ze zwierzętami, które możemy spotkać w wiejskiej zagrodzie dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli.

Produkt dostępny
54,99 zł

Drewniane puzzle z dzikimi zwierzętami żyjącymi w Afryce dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli.

Produkt dostępny
54,99 zł

Drewniane puzzle ze zwierzętami żyjącymi w morzu dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli.

Produkt dostępny
94,99 zł

Puzzle Mapa Świat to wspaniałe puzzle dla najmłodszych. Dziecko układając puzzle poznaje świat, przez co łączy zabawę z nauką. Puzzle rozwijają spostrzegawczość, pobudzają wyobraźnię i ciekawość świata.

Produkt dostępny!
69,99 zł

Drewniane puzzle z wozem farmerskim oraz zwierzętami żyjącymi na farmie. Dziecko ma do ułożenia 6 różnych zwierząt oraz koła i zapadki, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Produkt dostępny!
52,50 zł

Zestaw czterech drewnianych puzzli czteroelementowych ze smakowitymi obrazkami, marki Jabadabado. Idealne na rozpoczęcie swej przygody z puzzlami - doskonale nadają się na prezent.

Produkt dostępny!
69,90 zł

Drewniany zegar edukacyjny marki Jabadabado to zarazem puzzle i sorter, który poprzez zabawę wprowadzi dzieci w świat mierzenia czasu.

Produkt dostępny!
41,90 zł

Grube drewniane puzzle z uchwytem w niebieskiej kolorystyce, idealne na rozpoczęcie swej przygody z puzzlami.

Produkt dostępny!
41,90 zł

Grube drewniane puzzle z uchwytem w różowej kolorystyce, idealne na rozpoczęcie swej przygody z puzzlami. 

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 27 elementów