Gry dla dzieci

Gry dla dzieci 

Gry planszowe i karciane znane były już w starożytności i wcale nie straciły swojego znaczenia. Oczywiście zmienił się ich wygląd, estetyka, materiał z jakiego są wykonane, jest ich coraz więcej i coraz ciekawsze i nadal cieszą się dużą popularnością. Świadczy to o ich ogromnej wartości. Przy nich spędzony wolny czas na pewno nie będzie daremny ...

Gry planszowe i karciane znane były już w starożytności i wcale nie straciły swojego znaczenia. Oczywiście zmienił się ich wygląd, estetyka, materiał z jakiego są wykonane, jest ich coraz więcej i coraz ciekawsze i nadal cieszą się dużą popularnością. Świadczy to o ich ogromnej wartości. Przy nich spędzony wolny czas na pewno nie będzie daremny i nudny, bo gry wymagają logicznego myślenia. Pobudzają wyobraźnię, mają wartości poznawcze, kształcące, są niezastąpionym sposobem integracji w grupie czy rodzinie. Sklep Leleus.com poleca gry zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i starszych. Każda gra zawiera dokładną instrukcję. Bogata oferta sklepu pozwoli Ci wybrać odpowiednią grę zarówno dla Twojego malca jak i nastolatka.  Z pewnością będzie to udany zakup, który pozwoli dzieciom pożytecznie spędzić wolny czas. Zaręczamy, że do gry chętnie zasiądzie cała rodzina. Będzie to doskonała okazja do wspólnej zabawy, rozmowy i pogłębienia więzi emocjonalnych. Zespół sklepu Leleus.com życzy trafnego wyboru gry.

Więcej
na stronę
69,90 zł 84,00 zł

Wspaniała gra ćwicząca zręczność oraz koncentrację dla dzieci oraz całej rodziny!

Promocja!
Produkt dostępny
84,00 zł

Opanowanie, pewność siebie i pewna ręka przydadzą się podczas gry w tę "tropikalną" grę zręcznościową.

Produkt dostępny
86,80 zł

Pomóż głodnym świnkom przedostać się do ogrodu. Ale uważaj! Gdzieś w zaroślach czai się wilk gotowy do ataku za pomocą wielkich bel siana.

Produkt dostępny
34,40 zł

Skaczące małpki to wspaniał gra dla całej rodziny, która zapewni ogrom zabawy i śmiechu. Zabawa polega na wskakiwaniu małpkami na karty przeciwnika.

Produkt dostępny
138,40 zł

Krety ścigają się, by zdobyć skarb!

Produkt dostępny
109,00 zł

Popularna aplikacja Angry Birds budzi się do życia! Dołącz do świń lub ptaków i pędź z zawrotną prędkością po specjalnie przygotowanych downhillowych torach z mnóstwem wywijasów i zakrętów!

Produkt dostępny
69,90 zł

Strącaj świnki, żeby Twoje ptaszki mogły zatriumfować! Ten zestaw kryje w sobie całą frajdę popularnej aplikacji Angry Birds Stella. Zestaw zawiera 5 figurek ptaszków do strzelania w tekturowe świnki.

Produkt dostępny
49,90 zł

Opierając się na wydarzeniach z filmu Star Wars użyj mocy czyniąc dobro i pokonując chciwą Wieprzową Federację lub wybierz o wiele ciemniejszą ścieżkę! Włącz wojownika Luke Skywalker Bird do bitwy i zacznij wojnę przeciwko świńskiej federacji!

Produkt dostępny
87,50 zł

Ratuj swoje małpki i tukany przed głodnym aligatorem! Czy potrafisz bezpiecznie przeprowadzić swoje małpki przez mostek?

Produkt dostępny
24,90 zł

Zbuduj, wystrzel, zniszcz! Z dodatkowymi elementami gra w Angry Birds będzie jeszcze bardziej emocjonująca!

Produkt dostępny
34,91 zł 45,01 zł

"Biznes po europejsku" - kultowa, niezwykle wciągająca gra, w której będąc obywatelem Unii Europejskiej masz szansę zbudować swoje finansowe imperium.

Promocja!
Produkt dostępny
86,00 zł

Wspaniała rodzinna gra na każdą porę roku. Tradycyjna gra francuska w boule. Do gry w parku, na skwerze, w ogrodzie, a nawet w domu.

Produkt dostępny
69,90 zł

To zupełnie nowa gra Scrabble®, w której najważniejsza zasada brzmi: "złam zasady"! ŁamiSłówka to odmiana idealna dla tych, którym nie chce się liczyć punktów i układać płytek na planszy.

Produkt dostępny
109,99 zł

Znana na całym świecie, bestsellerowa gra słowna.  Polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na planszy w sposób przypominający krzyżówkę.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
67,00 zł

Dzięki tej grze dzieci w ciekawy sposób sprawdzą swoją wiedzę z matematyki, poćwiczą pamięć i poznają wiele nowych interesujących zagadnień.

Produkt dostępny
67,00 zł

Wspaniała gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość!

Produkt dostępny
129,00 zł

Wstrzymaj na chwilę oddech! Karty zostały odkryte. Ich wspólną cechą jest tajemnicze zdanie, lecz tylko jedna z kart jest do niego kluczem. Użyj swojego sprytu i intuicji, by nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez pozostałych gracz.

Produkt dostępny
67,00 zł

Fantastyczna gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość! Dzięki niej utrwalisz swoją wiedzę na temat krajów, stolic i poznasz wiele innych ciekawostek!

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 228 elementów