Klocki Lego Turtles

Klocki Lego Turtles 

169,80 zł

Fishface szuka rozróby, mknąc na ściekowym śmigaczu, który jest uzbrojony w miotacz gluta. Wraz z Rafaelem ścigaj go przez kanały miasta w tajemnym trójkołowcu! Omiń wystrzeliwane do tyłu rakiety dzięki dużej zwrotności swojego pojazdu, z którego rury wydechowej bucha płomień.

Produkt dostępny
359,00 zł

Dogpound mknie przez miasto w furgonetce do pizzy, ale zamiast jedzenia rozwozi toksycznego gluta! Leonardo i Michelangelo ruszają w pościg w zaawansowanym wozie skorupiastym, aby zatrzymać to rozwścieczone psisko!

Produkt dostępny
289,00 zł

Baxter atakuje miasto w potężnym mechanicznym kostiumie! Żółwie przeciwstawiają mu się na ziemi i w powietrzu. Donatello w swoim szybowcu i Rafael w go-karcie nie pozwolą, aby na ulicach doszło do metalicznej masakry! Zatrzymaj nieprzyjaciela zanim schwyta April swoim wystrzeliwanym i wciąganym szponem.

Produkt dostępny
398,80 zł

Vern i Rafaelo pędzą ulicami miasta żółwią furgonetką, na ratunek Michelangelowi, ale żołnierz opuścił szlaban, by zablokować im drogę. Sprawdź komputer pokładowy, by przechytrzyć żołnierza i naciśnij gaz do dechy, by przebić się przez barykadę. Otwórz boczne drzwi, by wystrzelić ukryte rakiety, i odpal rakiety dachowe prosto w butlę z gazem, by wysadzić...

Produkt dostępny
389,00 zł

Żółwie uratowały April i uciekają wielką ciężarówką złoczyńców. Karai z żołnierzami są tuż za nimi w superszybkiej, czarnej terenówce, więc nie ma czasu do stracenia. Uciekaj czym prędzej z April uczepioną brzegu szoferki. Łap za broń i pomóż żółwiom walczyć na dachu z żołnierzem.

Produkt dostępny
457,70 zł

Na kryjówkę żółwi napadł Shredder ze swoimi żołnierzami. Splinter, Donatello i Leonardo muszą się rozdzielić, by obronić swój dom. W pokoju obserwacyjnym możesz śledzić ruchy Shreddera na wielu monitorach. Chwytaj za broń i strzeż pokrywy, pod którą jest wejście do kryjówki. Wdrap się na drabinę i zrzucaj beczki na złoczyńców z fajnej pułapki.

Produkt dostępny
339,00 zł

Kraangowie zdobyli ogniwo zasilające i uciekają w swojej miniaturowej łodzi podwodnej. Rozgrzej silniki niesamowitej łodzi podwodnej żółwi i ruszaj w pościg z Donatellem, Leonardem i Leatherheadem.

Produkt dostępny
399,00 zł

Shredder uwięził Michelangela w lochu w swojej kryjówce. Ruszaj na ratunek z Rafaelem w jego latającym żółwim pojeździe. Wleć do kryjówki przez okno, ale strzeż się, bo wszędzie czyhają pułapki. Uważaj na zapadające się schody i ukrytą pod nimi wyrzutnię pił tarczowych.

Produkt dostępny
399,00 zł

Zielony alarm! Statek Kraanga zrzuca na miasto bomby z mutagenem. Ruszaj w powietrze z Donatellem i Michelangelem w rakiecie T-Rawket własnej roboty. Uważaj na wystrzeliwane rakiety statku i odpowiedz ogniem z żółwiej wyrzutni pizzy.

Produkt dostępny
148,81 zł

Zbierz siłę, aby zaatakować Shreddera! Shredder mknie na swoim smoczym motorze o oponach z prawdziwej gumy, z którego dwóch rur wydechowych buchają płomienie, kierując się trzymaną w ręku mapą do kryjówki żółwi!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
99,90 zł

Karai zdobyła jeden z zaginionych zbiorników mutagenu i próbuje uciec na swoim super motorze. Pomóż Leonardowi zahaczyć linę o tył motoru i ścigaj go ulicami miasta na deskorolce. Trzymaj się mocno, gdy Karai przyspieszy na motorze z dwiema rurami wydechowymi i gwałtownie zakręci przy barierce na drodze.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
125,71 zł

Oho, ktoś ma problemy z żółwiami! Rafael zakradł się do laboratorium Kraanga i odkrył komorę mutacji, która może zmieniać ludzi w zmutowane stwory. Wdrap się na drabinę z Victorem, rozkręć elektrody i zrzuć go do zbiornika mutacyjnego. Obróć pokrętło, by rozpocząć mutację.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów