Klocki Lego Star Wars

Klocki Lego Star Wars 

Klocki LEGO Star Wars to bardzo popularna seria nawiązująca tematyczne do „Gwiezdnych wojen”. Sklep Leleus.com proponuje wybrany zestaw jako udany prezent dla chłopca, który interesuje się tematyką fantasy. Poszczególne zestawy odzwierciedlają wydarzenia różnych epizodów z filmu. Każdy zestaw zawiera instrukcję, która pomoże zbudować konkretny m...

Klocki LEGO Star Wars to bardzo popularna seria nawiązująca tematyczne do „Gwiezdnych wojen”. Sklep Leleus.com proponuje wybrany zestaw jako udany prezent dla chłopca, który interesuje się tematyką fantasy. Poszczególne zestawy odzwierciedlają wydarzenia różnych epizodów z filmu. Każdy zestaw zawiera instrukcję, która pomoże zbudować konkretny model gwiezdnego pojazdu. Pozwoli to dziecku przenieść się w fantastyczny świat gwiezdnych wojen, poznać bohaterów i ich przeciwników a przede wszystkim zbudować pojazdy wyśnione tylko ze świata fantazji.

Więcej
na stronę
1 399,00 zł

Wytrop uciekinierów na pokładzie potężnego Slave I ™! Zamontuj kolekconerską podstawkę, aby postawić ten kultowy statek w charakterystycznym, pionowym locie. 

Produkt dostępny
317,00 zł

Odtwórz epickie sceny z filmu Gwiezdne wojny: Część VI — Powrót Jedi i inne pasjonujące bitwy kosmiczne z udziałem myśliwca B-wing™! Odpieraj ataki Imperium, pilotując B-winga™ z obracanym kokpitem, 4 dużymi silnikami, 2 sprężynowymi działkami i składanymi skrzydłami.

Produkt dostępny
149,00 zł

Szybki T-16 Skyhopper z zestawu LEGO® Star Wars to idealny pojazd do przemykania się ciasnymi wąwozami Tatooine. Śmigacz ma kabinę pilota, regulowane płaty, odłączany zasobnik i dwie sprężynowe wyrzutnie, co w połączeniu ze zwrotnością czyni z niego idealny pojazd do ćwiczenia polowania na pustynne szczury.

Produkt dostępny
49,99 zł

Rebelianci znowu sprawiają kłopoty — trzeba ich schwytać. Posadź kierowcę AT-DP w kokpicie, odbezpiecz miotacz i szykuj się do wymarszu!

Produkt dostępny!
69,90 zł

Zbliżają się siły Ruchu Oporu — musimy odeprzeć atak naszym potężnym turbolaserem. Dołóż amunicję z magazynu, zlokalizuj cel z centrum dowodzenia i przygotuj się do otwarcia ognia!

Produkt dostępny!
69,90 zł

Gdy Rebelianci potrzebują oddziału szybkiego reagowania, wzywają motośmigacz z przednimi i tylnymi wyrzutniami klocków. Posadź w nim pilota, ustaw tylnego strzelca i poprowadź żołnierzy Rebelii do boju!

Produkt dostępny!
69,90 zł

W oddali dostrzeżono Rebeliantów. Wskocz do centrum dowodzenia, by ustalić ich dokładne położenie, po czym załaduj podwójną wyrzutnię, uzbrój miotacze... i ognia! Wspólnie ze szturmowcami Imperium pokaż tym rebeliantom, gdzie raki zimują!

Produkt dostępny!
139,00 zł

C-3PO i R2-D2 są w niebezpieczeństwie! Pomóż im w ucieczce! Załaduj ich do kapsuły ratunkowej droidów, zamknij włazy i wystrzel w be zpieczniejsze miejsce

Produkt dostępny!
139,00 zł

Han Solo został wprowadzony do karbonowej komory mrożącej i zaraz zamieni się w zmrożony blok litego karbonitu! Czy uda mu się pokonać Bobę Fetta i uciec, czy może już na zawsze pozostanie zamrożonym więźniem Ugnaughtów?

Produkt dostępny!
139,00 zł

Siły Imperium odkryły lokalizację tajnej bazy Rebeliantów i atakują. Obróć wieżę, zamknij właz i odpal działo. Uważaj na szturmowca śnieżnego strzelającego z miotacza klocków i zniszcz droida zwiadowczego Imperium, nim podejdzie zbyt blisko.

Produkt dostępny!
249,00 zł 299,00 zł

Bohaterowie Ruchu Oporu zostali zaatakowani na planecie Takodana! Powstrzymaj Kylo i szturmowców Najwyższego Porządku, by zapewnić im bezpieczeństwo.

Promocja!
Produkt dostępny!
299,00 zł

Opuść rampę i wejdź na pokład transportera wojskowego Ruchu Oporu. Wskocz do kokpitu i szykuj się do startu. A jeśli Najwyższy Porządek spróbuje zaatakować, miejcie gotową do strzału wyrzutnię!

Produkt dostępny!
279,00 zł

Uzbrój szybkostrzelny miotacz klocków, unieś korpus wysoko nad ziemię i szykuj się do walki z Republiką Galaktyczną. Droid pająk jest tak wytrzymały, że potrafi nawet chodzić po dnie morskim!

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
289,98 zł

Przechwyć siły wroga dzięki niesamowitemu myśliwcowi TIE Fighter sił specjalnych Najwyższego Porządku. Sylwetki tego kultowego myśliwca nie sposób z niczym pomylić — to symbol militarnej potęgi Najwyższego Porządku.

Produkt dostępny!
599,00 zł

Jar Jar Binks prowadzi swoich przyjaciół Obi-Wana Kenobiego i Qui-Gon Jinna przez wodne jądro planety Naboo w zwinnej łodzi podwodnej Gungan. Łódź przypomina z wyglądu istoty zamieszkujące podwodny świat i posiada duży kokpit, luki bagażowe, skrzynie transportowe, rakiety, a nawet miniaturową łódź podwodną z harpunem.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
177,70 zł

Posadź Naare w Myśliwcu Mroku i leć na spotkanie z łowcą nagród Dengarem, który przybył na ścigaczu. Gdy nie będzie patrzył, przekształć pojazd i odsłoń ukryte działka sprężynowe!

Produkt dostępny!
268,80 zł

Rowan, Kordi i Zander to rodzeństwo. Wspólnie polują na kosmiczne śmieci swoim statkiem o nazwie Gwiezdny Sęp. Czy pomożesz im w tym zadaniu?

Produkt dostępny!
289,70 zł

Rey i jej towarzysz BB-8 handlują złomem na straganie bazaru Unkara Plutta. Przyłączysz się do nich? Ojej, uwaga! Nadciąga Teedo na swym wierzchowcu Luggabeast, by porwać BB-8!

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 132 elementów