Klocki Lego City

Klocki Lego City 

Klocki LEGO City to seria tematycznie związana z budową i życiem miasta. W sklepie Leleus.com znajdziesz różne zestawy klocków, z których można budować budynki, pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Zabawa klockami skutecznie wspomaga rozwój dziecka. Pobudza jego kreatywność, rozwija w...

Klocki LEGO City to seria tematycznie związana z budową i życiem miasta. W sklepie Leleus.com znajdziesz różne zestawy klocków, z których można budować budynki, pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Zabawa klockami skutecznie wspomaga rozwój dziecka. Pobudza jego kreatywność, rozwija wyobraźnię, usprawnia zdolności  manualne, daje możliwość kreowania sytuacji związanych z interesującymi dzieci zajęciami: budową, lotniskiem, policją, strażą pożarną, służbą medyczną a także życiem zwykłych ludzi. Wszystkie zestawy klocków można łączyć ze sobą, co daje mnóstwo możliwości dla wyobraźni dziecka. Chętnie sam dołączysz do takiej zabawy, co pogłębi rodzinne więzi.  Wybierz w sklepie Leleus.com zestaw LEGO City – na pewno będzie to udany prezent dla Twojego chłopca.

Więcej
na stronę
59,90 zł

Dołącz do poszukujących zaginionego skarbu badaczy dna morskiego LEGO® City w zestawie Podwodny świat — zestaw startowy!

Produkt dostępny
549,00 zł

Przyłącz się do badaczy dna morskiego LEGO® City w bazie podwodnej do badań głębinowych! Pomóż specjalistom przeanalizować próbki pobrane z dna oraz dostarczyć płaskodenną łódź podwodną i dodatkowe zapasy tlenu za pomocą hydroplanu.

Produkt dostępny
59,90 zł

Dołącz do zespołu kosmicznego w laboratorium testowym z zestawu Kosmos — zestaw startowy LEGO® City!

Produkt dostępny
239,90 zł

Dołącz do zespołu kosmicznego w transporterze odrzutowca szkolnego! Pomóż zdjąć naddźwiękowy odrzutowiec z olbrzymiej naczepy, rozłóż skrzydła, otwórz przyciemniany kokpit i wejdź na pokład.

Produkt dostępny
439,00 zł

To dzień startowy w porcie kosmicznym LEGO® City. Załaduj satelitę do promu kosmicznego i powoli przetransportuj go na stanowisko za pomocą potężnej, mobilnej płyty startowej. Następnie przywieź astronautów pojazdem serwisowym i zapnij pasy, czekając na odliczanie — 3, 2, 1, start!

Produkt dostępny
79,99 zł

Wskakuj do wozu strażackiego z drabiną i pędź do pożaru! Rozłóż drabinę i ugaś ogień. W walce z pożarem pomoże ci specjalny wąż do wyrzucania klocków, a gaśnicą ugasisz płomienie na ziemi. Uwaga na beczkę z ropą, może wybuchnąć! Los miasta jest w Twoich rękach!

Produkt dostępny!
129,99 zł

Robotnik w tarapatach! Trzeba pędzić na pomoc! Wskakuj na motocykl i jedź walczyć z płomieniami. Jeżeli nie uda ci się dotrzeć do płomieni, wezwij strażacki helikopter szybkiego reagowania i pomóż jego załodze ugasić pożar kontenera za pomocą zbiornika pełnego wody. Znów świetnie ci poszło!

Produkt dostępny!
289,98 zł

Płomienie opanowały latarnię morską! Tylko łódź strażacka może uratować sytuację! Wyceluj dobrze z armatki wodnej i zgaś płomienie specjalną wyrzutnią do klocków wody. Później wyślij nurka, żeby się upewnił, że latarnikowi nic nie zagraża. Uratuj latarnię morską przed pożarem!

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
379,98 zł

Pomóż strażakom załadować sprzęt do helikoptera i wozu gaśniczego. W porze obiadu może burczeć w brzuchu! Zjedź po rurze z piętra remizy i skieruj się do straganu z hot dogami. Nie zapomnij o strażackim psie, który czeka na kość!

Produkt dostępny!
149,99 zł

Zakładaj sprzęt! Pali się wieża telewizji satelitarnej! Pędź do walki z płomieniami. Na miejsce zawiezie cię strażacki wóz techniczny. Wdrap się do kosza na wysięgniku i zduś pożar, strzelając z góry klockami ze specjalnego węża gaśniczego z wyrzutnią. W LEGO® City przygody nigdy się nie kończą!

Produkt dostępny!
59,99 zł

Włączyć alarm! Ktoś ucieka z Więziennej Wyspy! Wskakuj do policyjnego łazika i rusz w pogoń za złodziejem. Musisz go złapać zanim spotka się z kumplem, który przypłynął po niego motorówką. Szybko, zanim uciekną z ukrytym łupem! W LEGO® City nigdy nie jest nudno!

Produkt dostępny!
79,99 zł

Ale gratka, można przejechać się po mieście policyjnym supersamochodem! Nagle radio podaje, że komuś skradziono sejf. Za zakrętem widzisz złodzieja, który właśnie próbuje włamać się do skradzionej kasy pancernej. Będzie próbował uciec swoim pickupem — nie pozwól mu na to!

Produkt dostępny!
179,30 zł

Trzeba odstawić złodziejaszka na Więzienną Wyspę! Zamknij go w celi policyjnej łodzi patrolowej i ruszaj w drogę. Ale co to? Nagle pojawiła się motorówka z drugim złoczyńcą, który próbuje uwolnić swojego koleżkę za pomocą kotwicy.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
390,00 zł

Pomóż policji wsadzić złoczyńców za kratki na Więziennej Wyspie LEGO® City! Złodziejaszki trenują na więziennym dziedzińcu. Otwórz budynek więzienia, a zobaczysz ich plany ucieczki. Złodzieje będą próbowali wymknąć się przez kanał i uciec motorówką.

Produkt dostępny!
49,99 zł

Łódź wyścigowa grzeje silniki. Za chwilę wielkie zawody! Pokonaj wodny tor najszybciej jak potrafisz, ale uwaga na boje! Ścigaj się o pierwsze miejsce w LEGO® City!

Produkt dostępny!
79,99 zł

Zbliża się wielki pustynny wyścig. Przygotuj terenówkę 4x4 do startu! Sprawdź koło zapasowe i upewnij się, że nie ma kapcia. Potem napełnij kanister benzyną. Użyj narzędzi, żeby dokładnie sprawdzić auto, a później posadź kierowcę w fotelu i zapnij pasy. W LEGO® City emocje czekają za każdym rogiem!

Produkt dostępny!
39,90 zł

Wraz z grupą badaczy i naukowców wybierz się na ekspedycję badawczą do aktywnego wulkanu! Załaduj wszystkie potrzebne sprzęty na pojazd terenowy — tylko pamiętaj o aparacie fotograficznym. Patrz, następuje erupcja!

Produkt dostępny!
129,90 zł

Badania naukowe to ciężka praca! Rozbijanie głazów i odkrywanie ich zawartości wymaga ogromnej siły. Potrzeba ciężkiej maszynerii — łazik wulkaniczny jest w stanie pokonać każdy teren, a nieduży pojazd terenowy przesuwa głazy w odpowiednie miejsce.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 117 elementów