Bohater 

Podkategorie

Tomek i Przyjaciele

Na pewno Twoje dziecko, jak każdy maluszek zachwyca się telewizyjnym serialem pt. „Tomek i przyjaciele”. Na pewno też chętnie bawiłby się „bohaterami” tego serialu. Spraw mu przyjemność i obdaruj takim prezentem. W sklepie Leleus.com możesz wybrać odpowiedni zestaw z tej kategorii, która obejmuje pociągi, lokomotywy, wagony, różne pojazdy szynowe, dworce, zajezdnie, kamieniołomy, tory, zestawy torów do rozbudowy i wiele innych.  Producentem jest firma Mattel, która pod marką Fisher Price oferuje zestawy Trackmaster z napędem i Take-n-play, w którym wagoniki łączą się za pomocą magnesów. Zabawki te są solidnie wykonane, z dużą dbałością o szczegóły. Spośród oferowanych w sklepie Leleus.com wybierz dla swojego dziecka odpowiedni zestaw „Tomka i …”. Zawsze możesz też u nas dokupić do zestawu wybrany pojazd czy dodatkowe tory. Niewątpliwie sprawisz tym dziecku wielką radość.

Furby

Furby Boom uczy się swojego imienia, zapamiętuje imiona kolegów. Hoduj wirtualne Furbisie i baw się całą rodzinką!

Sylvanian Families

Sylvanian Families to zwierzątka domowe, zwierzęta z pól i lasów, które są doskonale znane dzieciom i przez nie lubiane. Żyją w umeblowanych domach i posiadają mnóstwo asesorii użytku i do dekoracji. Każda postać ma swoją własną osobowość i cechy, które sprawiają że są wyjątkowe. Dzięki ruchomym kończynom i doskonale odwzorowaną odzieżą, stanowią one doskonale źródło radości i dziecięcej zabawy. Figurki poosiadają aksamitną fakturę, ruchome ręce, nogi i głowę – idealne dla małych rączek dzieci.

na stronę
129,00 zł

Dzięki tej unikatowej kolekcji lalek upiory z Monster High™ po raz pierwszy ożyją! Każda z lalek w tym asortymencie przejawia charakterystyczne dla siebie oznaki życia.

Produkt dostępny
89,00 zł

Dzięki tej unikatowej kolekcji lalek upiory z Monster High™ po raz pierwszy ożyją! Każda z lalek w tym asortymencie przejawia charakterystyczne dla siebie oznaki życia.

Produkt dostępny
99,00 zł

W nowym wydaniu Frankie Stein prezentuje się fenomenalnie! Jej szkolny strój to dopasowana sukienka w modną kratę. Oczywiście nie mogła się obyć bez piorunujących dodatków- butów na niebotycznym obcasie, paska z charakterem, dużych kolczyków oraz torebki z czaszką.

Produkt dostępny
149,99 zł

Zobacz pokaz średniowiecznej magii w wieży czarnoksiężnika! Poznaj magię technologii Action Tech, dzięki której wieża czarownika ostrzeże przed zbliżającym się smokiem, machinami bojowymi lub wykryje inne akcesoria z systemem Action Tech.

Produkt dostępny
109,90 zł

Zaprzyjaźnij się z uroczą wróżką z filmu "Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka", poznaj jej magiczną suknię!

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
94,00 zł

Ciężarówka z systemem Action Tech. Świeci światłami, emituje dźwięk klaksonu i mówi.

Produkt dostępny
89,00 zł

Poszerz grono przyjaciół z Monster High™ o nowe postacie i swoje ulubione upiory. Każda lalka ma ruchome ręce i nogi, dlatego można ją ustawić w wielu pozach.

Produkt dostępny
89,90 zł

Strach, kamera, akcja! Upiorki dotarły do Hollyduch! Gotowi na pokaz najupiorniejszego stylu?

Produkt dostępny
99,99 zł 139,00 zł

Upiory z Monster High™ dbają o siebie i każda z dziewcząt straszyceum na swój sposób szykuje się przed lustrem, zanim wyjdzie do szkoły.

Promocja!
Produkt dostępny
38,99 zł

Zaprzyjaźnij się z modną Barbie® w romantycznym stylu.

Produkt dostępny
39,90 zł

Małe pojazdy są łatwe do zabawy, a dzięki małym rozmiarom i swobodnie kręcącym się kołom są idealnie dopasowane do najmniejszych rączek dzieci.

Produkt dostępny
88,90 zł

Teraz możesz wykąpać się razem z Tomkiem, to wielka przygoda!

Produkt dostępny
87,00 zł

Umieść Tomka na rampie, aby mógł zjechać na dół po zakręconym torze!

Produkt dostępny
39,00 zł

Ulubione samochody z filmu „Auta” wytwórni Disney/Pixar wjeżdżają do wody!

Produkt dostępny
109,00 zł

Popularna aplikacja Angry Birds budzi się do życia! Dołącz do świń lub ptaków i pędź z zawrotną prędkością po specjalnie przygotowanych downhillowych torach z mnóstwem wywijasów i zakrętów!

Produkt dostępny
69,90 zł

Strącaj świnki, żeby Twoje ptaszki mogły zatriumfować! Ten zestaw kryje w sobie całą frajdę popularnej aplikacji Angry Birds Stella. Zestaw zawiera 5 figurek ptaszków do strzelania w tekturowe świnki.

Produkt dostępny
79,90 zł

Przygotuj się na Angry Birds Star Wars II! Opierając się na wydarzeniach z filmu Star Wars użyj mocy czyniąc dobro i pokonując chciwą Wieprzową Federację lub wybierz o wiele ciemniejszą ścieżkę.

Produkt dostępny
49,90 zł

Opierając się na wydarzeniach z filmu Star Wars użyj mocy czyniąc dobro i pokonując chciwą Wieprzową Federację lub wybierz o wiele ciemniejszą ścieżkę! Włącz wojownika Luke Skywalker Bird do bitwy i zacznij wojnę przeciwko świńskiej federacji!

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 586 elementów