Kącik muzyczny, instrumenty muzyczne

Kącik muzyczny, instrumenty muzyczne 

na stronę
29,80 zł

Muzyczny telefon komórkowy wydaje zabawne dźwięki i pozwala bawić się jak „prawdziwym” telefonem.

Produkt dostępny
159,00 zł

Możesz teraz pomóc swojemu dziecku odkryć uroki codziennego życia na famie z zestawem klocków First Builders of Mega Bloks. Dużo radości dostarczą „prawdziwe” odgłosy z farmy i wesołe melodie odtwarzane po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Produkt dostępny
79,70 zł

Zagraj z nami na elektrycznej gitarze Violetta od francuskiej firmy Smoby - jak prawdziwa gwiazda rocka!

Produkt dostepny
104,99 zł

Drewniany bęben z potworkami dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
104,99 zł

Wspaniały, drewniany bęben z kolorowymi ptaszkami dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
104,99 zł

Najwyższej jakości, drewniany bęben z motywem sówki Lou dla małych miłośników muzykowania. Bęben z pałeczkami to idealny instrument do nauki gry dla przyszłych małych perkusistów.

Produkt dostepny
42,99 zł

Śliczne, drewniane cymbałki w kształcie rybki dla każdego małego miłośnika muzykowania. Cymabłki pobudzają poczucie rytmu u dzieci i wprowadza w świat muzyki.

Produkt dostepny
159,99 zł

Śliczna, drewniana gitara z motywem ptaszka i serduszka dla małych muzyków. 6 metalowych strun i mechanizmy strojenia w gitarze przypominają te, które znajdują się w prawdziwej gitarze.

Produkt dostepny
32,99 zł

Drewniany marakasy z motwem sówki Lou. Ten instrument rozwijają poczucie rytmu, koordynację ruchu oraz kreatywność, dziecko jednocześnie bawi się i uczy.

Produkt dostępny
49,99 zł

Drewniany rainstick z motywem sówki Lou. Rainstick to długa rurka z "drzewkiem" w środku, przez który przesypują się kuleczki wydając charakterystyczny odgłos „deszczu”.

Produkt dostępny
41,99 zł

Drewniany tamburyn w kolorze czerwonym z motywem potworków. Ten uroczy mały instrument to niezbędna zabawka dla każdego małego miłośnika muzykowania.

Produkt dostępny
41,99 zł

Drewniany tamburyn w kolorze różowym z motywem ptaszków i serduszek. Ten uroczy mały instrument to niezbędna zabawka dla każdego małego miłośnika muzykowania.

Produkt dostępny
79,00 zł

Posłuchaj piosenek Violetty w oryginalnych słuchawkach z motywem swojego ulubionego serialu!

Produkt dostępny
94,89 zł

Tamburyn pomaga dziecku w koordynacji ruchów i pomaga mu w skojarzeniach logicznych i w rozwoju wrażliwości logicznej. Ta zabawka Chicco ma podwójną funkcję.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka motylek marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka urodzinowa marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
89,90 zł

Urocza drewniana pozytywka słoń marki Jabadabado - to perfekcyjny pomysł na prezent. Ta nakręcana pozytywka posiada miłą dla ucha melodię, którą pokocha maluszek i starszak.

Produkt dostępny!
99,90 zł

Wspaniała niebieska- biała gitara w gwiazdki marki Jabadabado dla wszystkich małych muzykantów jest zabawką, która będzie idealnym uzupełnieniem kolekcji drewnianych instrumentów muzycznych dla dzieci.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
Pokazuje 1 - 18 z 43 elementów