Kącik czystości, urządzenia do sprzątania

Kącik czystości, urządzenia do sprzątania 

37,70 zł

Kosiarka firmy Smoby to sposób na dobrą zabawę na świeżym powietrzu oraz w pomieszczeniu. Maluszek będzie wprost zachwycony, gdy będzie mógł pomóc tacie w koszeniu trawnika.

Produkt dostępny
49,00 zł

Rewelacyjne Żelazko Tefal ROWENTA pozwoli małej gospodyni domowej na atrakcyjna zabawę w prasowanie. Po naciśnięciu guziczka zapala się czerwone światełko i zabawka wydaje dźwięk ulatniającej się pary.

Produkt dostepny
127,80 zł

Deska do prasowania w kolorze jasnej zieleni to świetna zabawa dla Twojej pociechy. Teraz Twoje dziecko będzie mogło naśladować mamę. Żelazko działa jak pawdziwe, świeci światełkiem, syczy jakby naprawdę wydobywała się z niego para.

Produkt dostepny
168,81 zł

Wózek do sprzątania FOB firmy Smoby to profesjonalne narzędzie dla każdej małej gospodyni i gospodarza. Na stabilnej podstawie na kółkach umieszczony jest odkurzacz Rowenta Artec II oraz akcesoria takie jak: szczotka, zmiotka, łopatka i "środek czyszczący" do prania.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
153,29 zł

Zestaw do sprzątania SMOBY o oryginalnym i atrakcyjnym wyglądzie, niezbędny dla każdej małej gosposi pomagającej w codziennych porządkach (oczywiście małego gospodarza też).

Brak w magazynie
Brak w magazynie
128,90 zł

Duże, bezpieczne lustro od renomowanej firmy Little Tikes, w którym dzieci obserwują swoje odbicie, pozwala obserwować różne grymasy twarzy, odzwierciedla emocje wyrażane podczas zabawy.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów