Kuchnie i akcesoria kuchenne

Kuchnie i akcesoria kuchenne 

na stronę
89,90 zł

Starannie wykonany drewniany komplet klasycznych mebelków do domku dla lalek.

Produkt dostępny
99,80 zł

Z Automatem do lodów Barbie przygotujesz dla swojej rodziny i przyjaciół wyjątkowe lody.Automat do lodów Barbie działa jak prawdziwy!

Produkt dostępny
59,00 zł

Wyjątkowy blender w designie Barbie, który działa jak prawdziwy!Z blenderem Barbie przygotujesz m.in. ciasto na naleśniki lub pyszne kakaoW zestawie kubek do miksowania.

Produkt dostępny
129,00 zł

Maszynka do sorbetów Barbie wygląda uroczo i działa jak prawdziwa.Z maszynką do sorbetów Barbie w prosty sposób przygotujesz mroźne, orzeźwiające desery.

Produkt dostępny
119,00 zł

Maszynka do czekoladek Barbie działa jak prawdziwa.Dzięki niej zostaniesz mistrzem czekoladowych przysmaków.

Produkt dostępny
349,00 zł

Duży stolik piknikowy dla dzieci w żywych, intensywnych kolorach został wyprodukowany przez renomowaną, amerykańską firmę Little Tikes. Doskonały do wykonywania wszelkich zadań, np. malowania, wycinania czy jedzenia. Stolik jest idealny do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Produkt dostępny
978,99 zł

Ten cudowny żółty domek z zielonym dachem, od renomowanej firmy Little Tikes wniesie w życie Twoich Pociech wiele radości i zapewni im ogrom fantastycznej zabawy przez wiele lat!

Produkt dostępny
173,29 zł

Ciekawy i nowoczesny design, a także ładna i żywa kolorystyka, nawiązująca do gamy barw charakterystycznych dla niesfornej Maszy i opiekuńczonego niedźwiedzia sprawiają, że dzieci będą uwielbiały bawić się tą kuchnią.

Produkt dostepny
399,00 zł

Kuchnia Studio Tefal to propozycja świetnej i pełnej wrażeń zabawy dla wszystkich kreatywnych Maluchów! Wyposażona została w  płytę kuchenną z palnikiem wydającym dźwięki, jak podczas gotowania!

Produkt dostepny
219,00 zł

Nowoczesna kuchnia Cherryz modułem elektronicznym to propozycja ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci, które chętnie naśladują zajęcia dorosłych i w bezpieczny sposób mogą bawić się w małych kucharzy.

Produkt dostepny
219,00 zł

Rewelacyjna kuchnia Bon Appetit z modułem elektronicznym to propozycja ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci, które chętnie naśladują zajęcia dorosłych i w bezpieczny sposób mogą bawić się w małych kucharzy.

Produkt dostepny
34,90 zł

Ten wspaniały Toster pozwoli przygotować pyszne grzanki dla całej rodziny! Również dla lalek czy misiów. Z pewnością wszyscy będą zachwyceni porannym śniadaniem.

Produkt dostepny
99,00 zł

Z tym wyjątkowym zestawem dzieci będą miały pełne ręce... zabawy!

Produkt dostepny
277,89 zł

Ta fantastyczna kuchnia Cook And Store amerykańskiej firmy Little Tikes przypadnie do gustu maluchom kochającym zabawę w " gotowanie". Jej ładna, naturalna kolorystyka i ciekawy design zachwycą nie tylko dziecko.

Produkt dostępny
59,70 zł

Klocki Ciasteczka to zestaw składający się 30 elementów, które umożliwiają skonstruowanie słodkich wypieków, babeczek i tortów.

Produkt dostępny!
958,99 zł 979,99 zł

Rewelacyjna kuchnia interaktywna Step2 zaprojektowana według współczesnych trendów z blatem oraz lodówką, piekarnikiem i mikrofalą. Na dole kuchni znajdują się szuflady oraz pojemna szafka, w której dzieci mogą przechowywać naczynia i artykuły spożywcze, a także piekarnik oraz półka z pojemnikiem do recyklingu.

Promocja!
Produkt dostępny!
2 222,00 zł

Luksusowy kuchenny kącik zabaw STEP2 o bryle zbliżonej do sześcianu pełniącego funkcję pomieszczenia kuchennego o minimalnej wysokości 120 cm a długości boku 130 cm. Dziecko wchodząc do tego pomieszczenia ma do dyspozycji trzy strefy funkcyjne.

Produkt dostępny!
1 529,00 zł

Kuchnia Party STEP2 o stonowanej kolorystyce z dwupoziomowymi blatami dużą ilością elementów, które pozwalają na urozmaiconą zabawę. Wykonana z tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach.

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 52 elementów