Pojazdy elektryczne

Pojazdy elektryczne 

na stronę
449,00 zł

Jednoosiowa przyczepa z dyszlem i mocowaniem do pojazdów Peg Perego typu koparka/traktor John Deere.

Produkt dostępny
854,00 zł

Rewelacyjny, czarny Quad X-POWER CARBONE od renomowanej firmy Smoby to marzenie niejednego Małego Rajdowca! Quad posiada świetną stylizację, dzięki której prezentuje się jak kopia profesjonalnych maszyn.

Produkt dostępny
239,00 zł

Przyczepka z dyszlem i ruchomą skrzynią wyładunkową do pojazdów typu TRAKTOR / KOPARKA JOHN DEERE. Genialny dodatek dla dzieci lubiących zabawę z traktorami.

Produkt dostepny
1 148,00 zł

Rewelacyjny, bezpieczny quad terenowy na akumulator Cyclops od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
1 399,00 zł

Wspaniały, bezpieczny 2-osobowy pojazd terenowy na akumulator Dark Fire od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
549,00 zł

Wspaniały, bezpieczny trójkołowiec Avengers na akumulator 6V od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
549,00 zł

Wspaniały, bezpieczny trójkołowiec Frozen Kraina Lodu, na akumulator 6V od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdej dziewczynki.

Produkt dostępny!
339,00 zł

Bezpieczny quad renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

Produkt dostępny!
1 179,00 zł

INJUSA Mercedes Benz AMG GT 6V R/C Edycja Specjalna z możliwością zdalnego sterowania za pomocą urządzenia mobilnego!

Produkt dostępny!
1 199,00 zł

INJUSA Mercedes Benz AMG GT 6V R/C. Edycja specjalna z możliwością zdalnego sterowania! Wspaniała replika Mercedesa AMG przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! 

Produkt dostępny!
679,00 zł

Doskonałe odwzorowanie stylowego skutera dla małej księżniczki przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! Precyzyjne wykończenie każdego elementu skutera!

Produkt dostępny!
938,99 zł

Doskonały pojazd terenowy przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! Precyzyjne wykończenie każdego elementu pojazdu!

Produkt dostępny!
1 139,00 zł

Marzenie każdego młodego kierowcy - rewelacyjny Jeep na akumulator renomowanej włoskiej firmy Peg Perego. Staranne wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół! Piękna kolorystyka, europejska jakość wykonania, tworzywo odporne na warunki atmosferyczne. 

Produkt dostępny!
519,00 zł

Dwuosiowa przyczepa z dyszlem i mocowaniem do pojazdów Peg Perego typu koparka/traktor John Deere.

Produkt dostępny
579,00 zł

Rewelacyjny różowy Quad RALLY to wyjątkowe autko elektryczne na akumulator od francuskiej firmy Smoby. Pojazd z pewnością spodoba się każdej małej dziewczynce i sprawdzi się na każdym terenie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
898,99 zł

Najwspanialszy traktor na akumulator z dostępnych na rynku! Jedyny tego typu pojazd produkowany w Europie!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
989,01 zł

Peg Perego RC BUGGY to samochód z pilotem dla dzieci od 12 miesiąca napędzany akumulatorem 12V. Wyposażony jest w efekty świetlne i dźwiękowe uruchamiane w kierownicy. Ciche koła z doskonałej jakości gumową nakładką pozwalają na cichą i komfortową jazdę.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
469,00 zł

Bezpieczny quad terenowy na akumulator FLAMES renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 19 elementów