Pojazdy elektryczne

Pojazdy elektryczne 

na stronę
1 999,00 zł

Rewelacyjny jeep firmy Peg Perego RZR 900 CAMUFLAGE wykonany na licencji firmy Polaris to wspaniały prezent na każdą okazję. Sprezentuj swojemu Maluchowi rajd terenowy z prawdziwego zdarzenia!

Produkt dostępny
798,99 zł 898,99 zł

Wierna reprodukcja Fiata 500 wyprodukowana przez Peg Perego to spełnienie marzeń niejednej dziewczynki. Stworzony we współpracy z Fiat Group Automobiles SpA, różowy Fiat 500 to samochód elektryczny, który zasilany jest akumulatorem 6 Volt.

Promocja!
Produkt dostępny
1 149,00 zł

Wierna reprodukcja Fiata 500 wyprodukowana przez Peg Perego to spełnienie marzeń niejednej dziewczynki. Stworzony we współpracy z Fiat Group Automobiles SpA, różowy Fiat 500 to samochód elektryczny, który zasilany jest akumulatorem 6 Volt. Dodatkowo w zestawie pilot do sterowania autem przez rodzica.

Produkt dostępny
2 499,00 zł

Fantastyczny terenowy Jeep GAUCHO ROCK'IN wyprodukowany przez renomowaną firmę PEG PEREGO to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu Małemu Kierowcy!

Produkt dostępny
3 548,00 zł

Wysokiej jakości terenowy Quad Polaris Sportsman 850 wyprodukowany przez renomowaną firmę PEG PEREGO to najlepszy prezent jaki możesz sprawić swojemu Małemu Rajdowcowi!

Produkt dostępny
1 499,00 zł

Zielony Traktor John Deere Ground Loader to jeden z najchętniej kupowanych traktorów elektrycznych dla dzieci dostępnych na rynku! Wyprodukowany przez włoską firmę PEG PEREGO pojazd wyróżnia się perfekcyjnym wykonaniem, żywą kolorystyką oraz szczegółowymi detalami.

Produkt dostępny
3 499,01 zł

Piękny, mocny, odporny na uderzenia i super wytrzymały! Gaucho Superpower od renomowanej firmy Peg Perego ma wszystko, czego można oczekiwać od samochodu terenowego. Elektryczny terenowy jeep stworzony dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, które lubią przygody.

Produkt dostępny
3 598,00 zł

Piękny, mocny, odporny na uderzenia i super wytrzymały! Polaris Ranger RZR od renomowanej firmy Peg Perego ma wszystko, czego można oczekiwać od samochodu terenowego. Elektryczny terenowy jeep stworzony dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, które lubią atrakcje i ciekawe przygody.

Produkt dostępny
449,00 zł

Jednoosiowa przyczepa z dyszlem i mocowaniem do pojazdów Peg Perego typu koparka/traktor John Deere.

Produkt dostępny
854,00 zł

Rewelacyjny, czarny Quad X-POWER CARBONE od renomowanej firmy Smoby to marzenie niejednego Małego Rajdowca! Quad posiada świetną stylizację, dzięki której prezentuje się jak kopia profesjonalnych maszyn.

Produkt dostępny
239,00 zł

Przyczepka z dyszlem i ruchomą skrzynią wyładunkową do pojazdów typu TRAKTOR / KOPARKA JOHN DEERE. Genialny dodatek dla dzieci lubiących zabawę z traktorami.

Produkt dostepny
1 148,00 zł

Rewelacyjny, bezpieczny quad terenowy na akumulator Cyclops od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
1 399,00 zł

Wspaniały, bezpieczny 2-osobowy pojazd terenowy na akumulator Dark Fire od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
549,00 zł

Wspaniały, bezpieczny trójkołowiec Avengers na akumulator 6V od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

Produkt dostępny!
549,00 zł

Wspaniały, bezpieczny trójkołowiec Frozen Kraina Lodu, na akumulator 6V od renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdej dziewczynki.

Produkt dostępny!
339,00 zł

Bezpieczny quad renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

Produkt dostępny!
1 179,00 zł

INJUSA Mercedes Benz AMG GT 6V R/C Edycja Specjalna z możliwością zdalnego sterowania za pomocą urządzenia mobilnego!

Produkt dostępny!
1 199,00 zł

INJUSA Mercedes Benz AMG GT 6V R/C. Edycja specjalna z możliwością zdalnego sterowania! Wspaniała replika Mercedesa AMG przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! 

Produkt dostępny!
Pokazuje 1 - 18 z 44 elementów