Pluszaki

Pluszaki 

na stronę
89,80 zł

Wesoła Małpka to urocza, edukacyjna przytulanka, która zapozna Twoje dziecko z przeciwieństwami!

Produkt dostępny
69,90 zł

Urocza pluszowa zabawka dla Twojego dziecka, idealna na spacer lub w podróży.

Produkt dostępny
189,00 zł

Poruszający się Tygrysek to najlepszy przyjaciel Twojego Malucha!Wesołe dźwięki i miłe melodie zachęcają malucha do raczkowania i podążania za zabawką, dzięki czemu dziecko rozwija sprawność ruchową!

Produkt dostępny
164,91 zł

Lilli to lalka z materiału, sympatyczna, wesoła i kolorowa: Twoje dziecko pokocha ją od razu! Lilli ubrana jest w spódniczkę, tunikę, getry i buciki, na włosach ma modną opaskę, która może służyć dziecku jako ozdoba do włosów.

Produkt dostępny
179,00 zł

Lalka Lotta pozwoli Twojemu Dziecku na wspaniałą zabawę i zapewne stanie się jego "przyjciółką "na długie lata.

Produkt dostępny
72,90 zł 79,90 zł

Doskonała towarzyszka zasypiania dla Twojego maluszka! Ta kojąca, milutka sówka świeci, wydaje odgłosy pohukiwania i odtwarza ponad 15 minut wyciszającej muzyki — wystarczy ją lekko ścisnąć.

Promocja!
Produkt dostępny
79,90 zł

Miękka, milutka małpka z kojącymi kołysankami i uspokajającym światełkiem pomaga w usypianiu dziecka! Doskonały kompan do przytulania, który pomoże wyciszyć dziecko przed snem.

Produkt dostępny
139,00 zł

Jest to ta sama miękka i miła przyjaciółka, która odpowiada na dotyk dziecka śmiesznymi tekstami i piosenkami, ale teraz wyposażona w technologię „Poziomy nauki”, dzięki której interaktywne treści zmieniają się z wiekiem dziecka!

Produkt dostępny
199,00 zł

Najnowsza zabawka interaktywna dla Twojego dziecka! Ten rewelacyjny Miś Ricco to ulubieniec wszystkich dzieci! Miś Ricco grzecznie się przywita, zaśpiewa piosenkę, opowie bajkę, utuli do snu i z pewnością stanie się najlepszym przyjacielem Twojego Malucha. A dodatkowo możesz go samodzielnie zaprojektować!

Produkt dostępny
89,99 zł

Pluszowy Renifer od renomowanej marki Chicco to pierwszy przyjaciel nowonarodzonego dziecka.

Produkt dostępny!
89,99 zł

Pluszowy Miś od renomowanej marki Chicco to pierwszy przyjaciel nowonarodzonego dziecka.

Produkt dostępny!
164,91 zł

Mali to modna lalka z materiału, sympatyczna, wesoła i kolorowa: Twoje dziecko pokocha ją od razu!

Produkt dostępny
139,00 zł

Jest to ten sam dobrze znany miękki i miły przyjaciel, który odpowiada na dotyk dziecka śmiesznymi tekstami i piosenkami, ale teraz wyposażony w technologię „Poziomy nauki”, dzięki której interaktywne treści zmieniają się z wiekiem malucha!

Produkt dostępny
169,00 zł 189,00 zł

Miś Podróżnik zwiedził już cały świat! Ponieważ bardzo lubi opowiadać, na pewno nie będziecie się nudzić w jesienne i zimowe wieczory. Zabawka została wyposażona w dodatkowe funkcje, takie jak ruszanie buzią w rytm piosenek, przyciski na rączkach i nóżkach i oczywiście uroczy plecaczek na karty.

Promocja!
Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
49,50 zł

Znają go wszyscy - i starsi i młodsi!Oryginalny Miś Uszatek - ulubiona maskotka z dobranocki!

Produkt dostępny
64,99 zł

Miś Uszatek to idealna przytulanka dla Twojego dziecka! Miś mierzy 30 cm i wykonany jest z najwyższej jakości pluszu.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
119,00 zł

Konik Teddy to interaktywna zabawka dla Twojego dziecka.Śpiewa, galupuje, porusza mordką i macha ogonkiem. A przy tym wszytkim jest idealnie wyprofilowany i bardzo stabilny, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
99,90 zł

Szczeniaczek Uczniaczek to milutka przytulanka z serii Laugh & Learn™. Szczeniaczek oferuje dwa tryby zabawy – naukę i zabawy muzyczne z dziesięcioma wesołymi piosenkami, podczas których uczy dziecko także słów i piosenek po angielsku. Miła przytulanka, która pomoże dziecku nauczyć się alfabetu, nazw części ciała i kolorów. W wersji polskiej i angielskiej.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 35 elementów