Klocki Mega Bloks Barbie

Klocki Mega Bloks Barbie 

185,00 zł

Teraz mała fanka Barbie, dzięki temu zestawowi klocków może zostać projektantem. Aby ułatwić budowanie, poszczególne pokoje są modułami. To co pozostaje do zrobienia, to ich rozmarszczenie wobec siebie, zbudowanie i ustawienie poszczególnych elementów, a na końcu dekoracja.

Produkt dostępny
57,00 zł

Odkryj zaczarowane popołudnie z zestawem klocków Mega Bloks Barbie. Zbuduj urokliwe, pokryte dzikim bluszczem schronienie dla swojej wróżek. Wokół możesz ustawić muchomory a także różne leśne zwierzątka. Wróżka Barbie dzięki swoim skrzydełkom, może przemykać pomiędzy drzewami i oglądać z góry jak wspaniale dekorujesz jej kryjówkę.

Produkt dostępny
44,90 zł

Zanurz się w oceanie przygód wraz zestawem klocków Barbie od Mega Bloks. W pudełku znajdziesz trzy figurki Syrenka Barbie, Syrenka Nikki i Syrenkę Teresę, które mogą pływać dzięki swym ruchomym kolorowym ogonom. Razem ze swoimi morskimi przyjaciółmi bawią się, pluskają i śmieją. Zbuduj dla nich małe zaczarowane podmorskie miejsce.

Produkt dostępny
44,90 zł

Przygotuj się na dzień pełen wrażen na plaży z zestawem Mega Bloks Barbie™.Twoja mini figurka Barbie ™ i jej przyjaciólki uwielbiają bawić się ze swoimi pupilami. Stylizuj mini figurki Barbie™, Teresę™ i Nikki™, używając fantastycznych akcesoriów. Niech dziewczyny przebierają spódnice, zmieniają modne kapelusze i akcesoria do włosów!

Produkt dostępny
39,90 zł

Klocki w serii Mega Bloks Barbie, których tematem przewodnim są Syrenki, to zupełnie nowy podwodny świat do odkrycia.Opłyńcie morza i ocean i odnajdźcie magiczne muszle i urocze stworzenia morskie. Syrenka Barbie ma u siebie lustro i możesz jej pomóc w stylizacji od czubka głowy po piękny ogon.

Produkt dostępny
119,00 zł

To jest czas dla Barbie i jej przyjaciół. Teraz w domku na plaży czeka ich wiele atrakcji i zabawy. Zrób głośniej muzykę a Barbie i Nikki będą tańczyć na parkiecie! Tutaj jest nawet jacuzzi, do którego naprawdę możesz nalać wody.Pokaż swój letni styl w tym wspaniałym domku na plaży!

Produkt dostępny
99,00 zł

Kiedy przychodzi czas na poszukanie najnowszych modnych kreacji, Barbie udaje się do Fasion Boutique, gdzie ona i jej przyjaciele zawsze znajdą coś dla siebie. Miejsce to jest wypełnione ubraniami i akcesoriami potocznie określanymi, jako „ostatni krzyk mody”!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
49,90 zł

Barbie® wkłada swój strój kąpielowy i rusza złapać troszkę słońca. Piasek, wiatr, fale i przyjemne ciepło słońca jest tym, czego pragnie teraz najbardziej. Zbuduj i udekoruj fantastyczne miejsce na plaży dla Barbie. Przyłącz się do zabawy i razem pływajcie na desce, łapcie wiatr i pokonujcie najwyższe fale. Po zabawie, należy się położyć pod parasolem.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
59,90 zł

Wielki recital zbliża się wilkimi krokami, więc najwyższy czas przygotować się do niego z Twoją stylową mini figurką Barbie w zbudowanym przez Ciebie studiu tańca Barbie! Zbuduj studio, poćwicz taniec i zachwyć publiczność stylem i elegancją! Przebieraj swoją Barbie™ korzystając z dołączonych do zestawu dodatków: do wyboru wymienne kokardki do włosów oraz...

Brak w magazynie
Brak w magazynie
59,90 zł

Barbie® odkrywa tajemnice swojej urody i daje wskazówki, jak rozbić doskonały makijaż. Zbuduj i udekoruj jej stoisko piękna na swój własny sposób. Otocz ją najlepszymi kosmetykami. Zaproś jej przyjaciół na krzesło i zrób perfekcyjny makijaż. Pomóż jej przygotować perfekcyjną mieszankę kosmetyków, szminek, pudrów… Zaprojektuj nowy styl, który oczaruje...

Brak w magazynie
Brak w magazynie
199,99 zł

Przygotuj się na rockową imprezę! Barbie i jej przyjaciele organizują dziś wielki koncert i spodziewają się wielu widzów. Zbuduj z klocków Mega Bloks ogromną scenę złożoną z pięciu platform. Na każdy koncert przebuduj ją, aby znowu zaskoczyć wiernych fanów Barbie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
44,90 zł

Wejdź w uroczy świat wyobraźni wraz z zestawem klocków Mega Bloks Barbie. Wewnątrz pudełka odkryjesz aż trzy figurki Wróżkę Barbie, Wróżkę Raquelle i Wróżkę Teresę. Każda z nich posada piękne przeźroczyste zdobione brokatem skrzydełka, którymi mogą się wymieniać. Poza tym w zestawie znajduje się mnóstwo urokliwych elementów dekoracji.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
95,90 zł

Stwórz wspaniały świat magii dzięki klockom Mega Bloks Barbie Wróżki. Z pięknymi, mieniącymi się i przeźroczystymi skrzydełkami, Wróżki Barbie mogą przemykać pomiędzy konarami drzew i chować się w niesamowitej leśnej kryjówce. Dzięki specjalnej platformie z ramieniem, może sprawić, że wróżka będzie się unosić.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
34,90 zł

Światła! Kamera! Moda! Przygotuj się na noc zabawy i emocji z Mega Bloks Barbie™ Wieczór Glamour! Dopasuj najgorętsze stylizacje dla Twojej mini figurki Barbie ™ i jej przyjaciółek oraz dla ich uroczych pupili. Użyj najmodniejszych akcesoriów aby zapewnić dziewczynom wiele godzin stylowej zabawy.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów