Klocki Lego Bionicle

Klocki Lego Bionicle 

na stronę
69,90 zł

Przywołaj niezwykłą moc żywiołów Pohatu – władcy skał, aby pozbyć się Pająka Zgłady! Przyczep wielofunkcyjne rakietowe bumerangi do stóp tej potężnej figurki BIONICLE® o ruchomych kończynach i wystrzel prosto w niebo.Gdy znajdziesz Pająka Zagłady, zmień rakietowe bumerangi w 2 ogromne bumerangi bojowe i przygotuj się do walki o Złotą Maskę Skał.

Produkt dostępny
108,99 zł 119,90 zł

Przygotuj się na mrożący krew w żyłach konflikt z Kopaką – władcą lodu! Uważaj! Pająk Zagłady wypełza spod śniegu, aby zedrzeć maskę Kopaki. Ręce i nogi też ciężkozbrojnej figurki można ustawiać w najrozmaitszych, przerażających pozach bojowych.

Promocja!
Produkt dostępny
89,90 zł

Onua – władca ziemi kopie głęboko, aby odzyskać mistyczną Złotą Maskę! Ta silna figurka o ruchomych kończynach ma wszystko, by zmierzyć się z Pająkiem Zagłady w podziemnej walce, w tym 4 złote pokrywy BIONICLE® i potężne ramię bojowe.

Produkt dostępny
69,80 zł

Przerażający Rozcinacz Czaszek patroluje ruiny starożytnej areny! Ten pradawny mistrz walki został ożywiony mroczną magią maski pająka śmierci, przez którą zrósł się z ostrymi jak brzytwa, haczykowatymi ostrzami.

Produkt dostępny!
69,90 zł

Skorpion Śmierci kroczy po mrocznych cmentarzyskach starożytnego miasta, szukając zaginionych masek mocy! Ten nikczemny i złowrogi twór Władcy Czaszek jest wielkim zagrożeniem dla każdego, kto wejdzie mu w drogę.

Produkt dostępny!
128,81 zł

Zestaw LEGO® BIONICLE® Twórca Masek kontra Władca Czaszek przedstawia ostateczne starcie dobra ze złem! Połącz siły z mędrcem Ekimu, Twórcą Masek, aby uniemożliwić Władcy Czaszek zdobycie potężnej Maski Stworzenia.

Produkt dostępny!
69,90 zł

Bum! Czujesz falę uderzeniową? To Uxar, istota z dżungli, rozgrzewa soniczne kryształowe skrzydła! Leć w bezpieczne miejsce, by umknąć z mrocznej pułapki zastawionej przez okrutnego Umaraka Myśliwego.

Produkt dostępny!
69,90 zł

Ketar czerpie moc z żywiołu kamienia. W naturalny sposób wiąże go to z takimi cechami jak odporność i umiejętność maskowania się. To niezwykłe stworzenie porusza się wśród piaskowych wydm z łatwością ryby mknącej wśród fal. Gdy wróg go zauważy, jest już za późno.

Produkt dostępny!
59,90 zł

Uwaga! Pająka Zagłady można spotkać na wydmach w pobliżu pustynnej wioski Protektorów. Wyślij potężnego Obrońcę Skał, aby powstrzymał groźnego intruza. Ręce i nogi tej postaci możesz przed walką ustawić w różnych budzących strach pozach. Użyj gigantycznego Miotacza Burzy, aby wzniecić piaskowy wir i miotaczem zmusić Pająka Zagłady do odwrotu.

Produkt dostępny
69,90 zł

Lewa – władca dżungli mierzy się ze złym Pająkiem Zagłady! Naładuj dwufunkcyjny X-szybowiec i wzleć w niebo. Gdy zobaczysz, jak Pająk Zagłady wypełza z ruin, szybko wyląduj i zmień X-szybowiec w 2 potężne topory bojowe. Nie pozwól, by ta złodziejska kreatura zdarła Lewie maskę. Pomogą ci w tym jego 2 miecze i uruchamiane pokrętłem bojowe ramie.

Produkt dostępny
79,90 zł

Ustaw monstrualnego Lorda Pająków Zagłady na straży wejścia do starożytnego miasta! Każdy Protektor, który zapragnie wykraść jego sekrety, będzie musiał minąć tego 6-nogiego stwora o okrutnych ślepiach. Lord Pająków Zagłady ma też własną, tajemną broń — gdy pociągniesz za dźwignię z tyłu, chwyci i zmiażdży każdego, kto zanadto się zbliży!

Produkt dostępny
68,79 zł

Łupacz Czaszek pilnuje bramy do Świątyni Stworzenia! Ten przerażający i niebezpieczny wojownik, stworzony przez Władcę Czaszek, jest uzbrojony w 2 potężne, haczykowate topory, których użyje wobec każdego, kto spróbuje przejść przez bramę.

Produkt dostępny!
59,90 zł

Terak — ziemna istota to niewzruszona jak skała maszyna bojowa! Naostrz kryształowe pazury i szykuj się do walki z ukrytą głęboko pod ziemią mroczną pułapką. Jeśli pułapka zaatakuje, szybko wydostaniesz się z każdej dziury!

Produkt dostępny!
94,89 zł

Potężny Wojownik Czaszki zatrzyma intruzów chcących wkroczyć do starożytnego miasta! Odeprzyj atak bohaterów LEGO® BIONICLE®, oddając sześć strzałów z szybkostrzelnego, potężnego lodowego łuku.

Produkt dostępny!
199,80 zł

Zaczyna się pościg! Umarak Myśliwy wysłał swoją armię mrocznych pułapek, by zwabić i schwytać istoty żywiołów! Czy uda mu się do tego znaleźć złotą maskę kontroli i wykorzystać jej moc panowania nad umysłami do pokonania dzielnych Toa!

Produkt dostępny!
189,90 zł

Rozkręć akcję z Tahu – władcą ognia z zestawu BIONICLE®! Ta potężna ruchoma figurka porusza się po roztopionej lawie na specjalnej desce surfingowej i w trybie adrenaliny może znaleźć się nawet w samym kraterze wulkanu. Deska dzieli się na 2 gotowe do bitwy niesamowite płomienne ostrza z mocą żywiołów.

Produkt dostępny
179,80 zł

Onua jest mądry i wyciszony. Lubi spędzać czas samotnie, oddając się medytacji w blasku gwiazd. Choć Onua rzadko cokolwiek mówi, inni bohaterowie bardzo cenią zdanie tego powolnego giganta. Nauczyli się już, że kiedy Onua się odzywa, jego niski głos niesie mądrość i dobrą radę.

Produkt dostępny!
39,90 zł

Uwaga! Głęboko w dżungli zły Pająk Zagłady knuje plany ataku. Pędź bronić wioski Protektorów z niesamowitym Obrońcą Dżungli, a następnie wypal z szybkostrzelnego miotacza wielkiego Łuku Powietrza i spraw, by Pająk Zagłady rzucił się do ucieczki.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 35 elementów