Alexander

Alexander 

na stronę
24,99 zł

2 gry planszowe w 1! Chińczyk dla 4 osób oraz Wyścig na Dzikim Zachodzie.

Produkt dostępny
67,00 zł

Zbiór stu atrakcyjnych, emocjonujących i różnorodnych gier. W tym bogatym zestawie znajdują się proste gry losowe i wymagające wymagające wysiłku gry umysłowe, są też gry zręcznościowe, strategiczne, planszowe i karciane.

Produkt dostępny
39,90 zł

4 w 1 - Wielkanoc to zestaw 3 różnych gier i 60 puzzli do układania. Wszystkie gry i puzzle łączy wspólny temat - święta wielkanocne. Charakter gier jest zróżnicowany.

Produkt dostępny
39,99 zł

Bolek i Lolek postanawiają wyruszyć na wakacyjną wędrówkę i zdobyć górski szczyt. Każdy chce pokonać rywala i jako pierwszy dotrzeć na wierzchołek - rozpoczyna się ekscytująca rywalizacja!

Produkt dostępny
16,90 zł

"Ciuciubabka" to fascynująca gra i zabawa jednocześnie - w pięciu wariantach.  Gra doskonale ćwiczy i rozwijaja wyobraźnię zmuszając ją do intensywnego wysiłku.

Produkt dostępny
17,50 zł

Czy wiesz jaki to zwierz? Wygrywa ten, kto najszybciej odnajdzie właściwy obrazek (spośród 32 leżących na stole) z fragmentem zwierzątka przedstawionego na polu, na którym stanie pionek.

Produkt dostępny
19,99 zł

"Dni tygodnia" - to znakomita gra dla najmłodszych i całej rodziny. Dzieci w trakcie gry uczą się nie tylko nazw dni tygodnia, ale również ogólnej orientacji w czasie, przyswajając sobie zwroty podane na kartach.

Produkt dostępny
16,99 zł

Domino obrazkowe Bolek i Lolek to ciekawa gra nie tylko dla dzieci. W trakcie gry, każdy jej uczestnik stara się dołożyć jeden ze swoich elementów do układu leżącego na stole.

Produkt dostępny
16,80 zł

Domino obrazkowe dinozaury to wyśmienita zabawa połączona z nauką!

Produkt dostępny
16,80 zł

Domino obrazkowe - Flagi to doskonała zabawa połączona z nauką!

Produkt dostępny
19,99 zł

Trenuj swoją spostrzegawczość grając w Fiki Miki! Ćwicz pamięć i refleks.

Produkt dostępny
69,90 zł

Osada to gra dla całej rodziny. W tej grze wygrywa ten, kto pierwszy rozbuduje swoją osadę, tworząc silne i bogate miasto.

Produkt dostępny
18,99 zł

"Gramy samogłoskami" jest jedną z serii 6 gier przygotowujących do nauki czytania. Gra kształci umiejętności, które są ważne w przygotowaniu do czytania, czyli słuch fonemowy, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową i koncentrację słuchową.

Produkt dostępny
41,40 zł 52,90 zł

W tej grze każdy z graczy przemienia się w przesłuchującego inspektora i przesłuchiwanego świadka, a zwycięzcą zostanie ten, kto najumiejętniej dobierze pytania, dzięki którym najszybciej odnajdzie ukrywającego się zbrodniarza.

Promocja!
Produkt dostępny
49,90 zł

W drużynowej grze "Kalambury" wygrywa zespół, w którym gracze najlepiej potrafią przedstawić (za pomocą gestów lub rysunków) i najszybciej odgadnąć hasło wskazane losowo na karcie.

Produkt dostępny
29,00 zł

Kasa edukacyjna to zabawa i gra dla 2 do 4 osób. Jej szczególnymi rekwizytami są imitacje monet i banknotów.

Produkt dostępny
22,90 zł

Klucz i się ucz to edukacyjna gra łącząca emocjonującą zabawę z ćwiczeniem spostrzegawczości, pamięci oraz prawidłowego kojarzenia pokrewieństwa kształtów. Gra zmusza również do ćwiczenia zręczności i manualnej precyzji.

Produkt dostępny
16,90 zł

2 proste gry planszowe dla najmłodszych, w której o zwycięstwie decydują szczęśliwe rzuty kostką.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 86 elementów