Do ogrodu 

na stronę
1 849,00 zł

Rewelacyjny, kolorowy Plac Zabaw CLUBHOUSE od amerykańskiej firmy Little Tikes to marzenie niejednego Malucha. Ten plac zabaw to idealne połączenie domku do zabaw, huśtawek oraz zjeżdżalni. Solidna, stabilna konstrukcja pozwoli na bezpieczną zabawę Twoim Maluchom przez wiele długi lat. Wykonany z perfekcyjną starannością ogrodowy Plac Zabaw CLUBHOUSE to...

Produkt dostępny
1 337,99 zł

Wielofunkcyjny, stabilny, pełen niespodzianek Plac Zabaw od renomowanej marki SMOBY umożliwi Maluchom doznawanie sportowych emocji, zapewni niezbędną porcję ruchu i rozwinie sprawność fizyczną przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Z pewnością szybko stanie się ulubionym miejscem zabaw Twojej Pociechy i jej przyjaciół.

Produkt dostępny
1 199,00 zł

Ekspert od zabawek ogrodowych - amerykańska firma Little Tikes, przygotowała wspaniały, wielopoziomowy, kolorowy plac zabaw - centrum rozrywki dla dzieci. Ten rewelacyjny plac zabaw to marzenie niejednego dziecka! Dzieci czeka tu wiele możliwości fantastycznej zabawy: wspinaczka, czołganie, zjeżdżanie - co tylko podpowie dziecięca wyobraźnia.

Produkt dostępny
998,00 zł

Chcesz sprawić wielką radość swoim Maluchom? Postaw w ogrodzie trampolinę marki Hop-Sport i przekonaj się, że szalone skoki na tym sprzęcie mogą być świetną zabawą dla całej rodziny.

Produkt dostępny
239,90 zł

Wyprodukowana przez firmę Little Tikes piaskownica zamykana żółw jest wykonana z ciemno zielonego, wytrzymałego tworzywa, które jest odporne na zmianę koloru pod wpływem słońca. Wypukła skorupa żółwia chroni piasek przed zanieczyszczeniami, ułatwia spływanie wody deszczowej i umożliwia przechowywanie zabawek w środku.

Produkt dostępny
366,00 zł

Rewelacyjna Piaskownica Wodny Stół - Statek Piracki od amerykańskiej firmy Little Tikes to zabawka, która sprawi niesamowitą radość Twojemu dziecku! Powierzchnia do zabawy wodą została wyposażona w zaskakujące i gwarantujące moc wrażeń morskie atrakcje. Dzięki nim Twoje dziecko pobudzi swoją wyobraźnię i zdolności manualne.

Produkt dostępny
519,00 zł

Słoneczna piaskownica Step2 to doskonały dodatek do każdego ogrodu! Babki i zamki z piasku będą fantastycznie wyglądać w połączeniu ze słonecznymi ścianami piaskownicy, które mogą być także fosą dla obrony królestwa Twojego Malucha.

Produkt dostępny
529,00 zł

Piaskownica Krab marki Step2 w żywym, czerwonym kolorze to doskonały dodatek do każdego ogrodu! Precyzyjnie wykonana z wysokiej jakości tworzywa, zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu! Nadaje się zarówno do wypełnienia wodą jak i piaskiem.

Produkt dostępny
1 099,01 zł

Nowa wersja kolorystyczna popularnego produktu amerykańskiej firmy STEP2 z serii Naturally Playfull. Połączenie w całość piaskownicy-basenu z wbudowanym stołem piknikowym i ławką, mieszczącą troje dzieci. Pokrywa piaskownicy ochrania piasek przed warunkami atmosferycznymi oraz iśćmi i zwierzętami.

Produkt dostępny
2 099,00 zł

Wspaniały, kolorowy Plac Zabaw 8 w 1 amerykańskiej firmy Little Tikes. Ten plac zabaw to rewelacyjne połączenie domku do zabaw z wieżą do wspinaczki. Zestaw można montować w ośmiu różnych konfiguracjach. Cała konstrukcja gwarantuje udaną zabawę i bezpieczeństwo. Ten wyjątkowy plac zabaw stwarza dzieciom wiele możliwości aktywnej zabawy.

Produkt dostępny
5 479,00 zł

Plac Zabaw "Most z tunelem" od amerykańskiej firmy STEP2 to jeden z najatrakcyjniejszych placów zabaw dostępnych na rynku! Gwarantuje moc najróżniejszych atrakcji i ruchu na świeżym powietrzu! Wszystkie elmenty zostały z wysokiej jakości tworzyw, wyjątkowo pięknie odwzorowanych.

Produkt dostępny
8 700,00 zł

Plac Zabaw z koszem, huśtawkami i zjeżdżalnią od amerykańskiej firmy STEP2 to jeden z najatrakcyjniejszych placów zabaw dostępnych na rynku! Gwarantuje moc najróżniejszych atrakcji i ruchu na świeżym powietrzu! Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu i modnym, żywym kolorom, fantastycznie prezentuje się w każdnym ogrodzie!

Produkt dostępny
1 429,00 zł

Bardzo duży Plac Zabaw Super Małpi Gaj od amerykańskiej firmy Little Tikes zapewnia niekończącą się zabawę, wspinaczkę, czołganie, zjeżdżanie po ślizgawce czy zabawę w chowanego. Solidna, stabilna konstrukcja pozwoli na bezpieczną zabawę Twoim Maluchom przez wiele długi lat. Idealny zestaw ogrodowy, który jest stworzony do zabaw grupowych.

Produkt dostępny
449,00 zł

Plac Zabaw Małpi Gaj soczysta zieleń od renomowanej, amerykańskiej firmy Little Tikes to rewelacyjny zestaw do wspinania się zjeżdżania, czołgania się i zabawy w chowanego. Solidna, stabilna konstrukcja pozwoli na bezpieczną zabawę Twoim Maluchom przez wiele długi lat. MAŁPI GAJ pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do aktywnej zabawy w ogrodzie!

Produkt dostępny
3 979,00 zł

Zmierz się ze ścianą wspinaczkową i zdobądź sam szczyt! Wspaniała Góra wspinaczkowa - Skałka od amerykańskiej firmy STEP2 zapewni rewelacyjną zabawę i dużo aktywności na świeżym powietrzu. Na górę można się wspinać po każdej z czterech ścian. Wspinaczka na górę dostarcza wielu emocji i gwarantuje wspaniałą zabawę.

Produkt dostępny
1 429,00 zł

Już dziś zadbaj o zdrowie i kondycję swojej Pociechy, inwestując w najwyższej jakości metalową huśtawkę ogrodową KETTLER Vario 3! Huśtawka jest wykonana z największą starannością z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić Twojemu Maluchowi 100% bezpieczeństwo.

Produkt dostępny
2 600,00 zł

Wieża ze zjeżdżalniami to fantastyczna propozycja od amerykańskiej firmy Step2, umożliwiająca zabawę całej gromadce dzieci równocześnie. Rozwija sprawność fizyczną dzieci i zachęca do aktywności fizycznej. Jest znakomitym rozwiązaniem na upalne dni!

Produkt dostępny
349,00 zł

Duży stolik piknikowy dla dzieci w żywych, intensywnych kolorach został wyprodukowany przez renomowaną, amerykańską firmę Little Tikes. Doskonały do wykonywania wszelkich zadań, np. malowania, wycinania czy jedzenia. Stolik jest idealny do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 229 elementów