Mega Bloks

Mega Bloks 

na stronę
159,00 zł

Możesz teraz pomóc swojemu dziecku odkryć uroki codziennego życia na famie z zestawem klocków First Builders of Mega Bloks. Dużo radości dostarczą „prawdziwe” odgłosy z farmy i wesołe melodie odtwarzane po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Produkt dostępny
89,90 zł

Ten wspaniały zestaw barwnych, różowych klocków zapakowany w ekologiczną, zapinaną na suwak torbę to idealny prezent dla każdego Malucha. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się dla najmłodszych "konstruktorów", czerpiących inspirację z otaczającej rzeczywistości.

Produkt dostępny
185,00 zł

Teraz mała fanka Barbie, dzięki temu zestawowi klocków może zostać projektantem. Aby ułatwić budowanie, poszczególne pokoje są modułami. To co pozostaje do zrobienia, to ich rozmarszczenie wobec siebie, zbudowanie i ustawienie poszczególnych elementów, a na końcu dekoracja.

Produkt dostępny
57,00 zł

Odkryj zaczarowane popołudnie z zestawem klocków Mega Bloks Barbie. Zbuduj urokliwe, pokryte dzikim bluszczem schronienie dla swojej wróżek. Wokół możesz ustawić muchomory a także różne leśne zwierzątka. Wróżka Barbie dzięki swoim skrzydełkom, może przemykać pomiędzy drzewami i oglądać z góry jak wspaniale dekorujesz jej kryjówkę.

Produkt dostępny
44,90 zł

Zanurz się w oceanie przygód wraz zestawem klocków Barbie od Mega Bloks. W pudełku znajdziesz trzy figurki Syrenka Barbie, Syrenka Nikki i Syrenkę Teresę, które mogą pływać dzięki swym ruchomym kolorowym ogonom. Razem ze swoimi morskimi przyjaciółmi bawią się, pluskają i śmieją. Zbuduj dla nich małe zaczarowane podmorskie miejsce.

Produkt dostępny
44,90 zł

Przygotuj się na dzień pełen wrażen na plaży z zestawem Mega Bloks Barbie™.Twoja mini figurka Barbie ™ i jej przyjaciólki uwielbiają bawić się ze swoimi pupilami. Stylizuj mini figurki Barbie™, Teresę™ i Nikki™, używając fantastycznych akcesoriów. Niech dziewczyny przebierają spódnice, zmieniają modne kapelusze i akcesoria do włosów!

Produkt dostępny
39,90 zł

Klocki w serii Mega Bloks Barbie, których tematem przewodnim są Syrenki, to zupełnie nowy podwodny świat do odkrycia.Opłyńcie morza i ocean i odnajdźcie magiczne muszle i urocze stworzenia morskie. Syrenka Barbie ma u siebie lustro i możesz jej pomóc w stylizacji od czubka głowy po piękny ogon.

Produkt dostępny
169,00 zł

Pip pip! Oto nadjeżdża Tomek, ważna ciuchcia Centrum Ratunkowego. Kiedy Tomek jeździ po torach Harold helikopter może wszystko obserwować z góry.

Produkt dostępny
119,00 zł

To jest czas dla Barbie i jej przyjaciół. Teraz w domku na plaży czeka ich wiele atrakcji i zabawy. Zrób głośniej muzykę a Barbie i Nikki będą tańczyć na parkiecie! Tutaj jest nawet jacuzzi, do którego naprawdę możesz nalać wody.Pokaż swój letni styl w tym wspaniałym domku na plaży!

Produkt dostępny
79,00 zł

Duży wózek jest pełen kolorowych klocków Mega Bloks z serii First Builders. Posiada również wygodną rączkę, która jest niezwykle pomocna przy zmianie miejsca zabawy lub przewożenia „skarbów”. 

Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,00 zł

Specjalnie przygotowany dla dziewczynek, duży wózek jest pełen kolorowych klocków Mega Bloks z serii First Builders. Posiada również wygodną rączkę, która jest niezwykle pomocna przy zmianie miejsca zabawy lub przewożenia „skarbów”. 

Brak w magazynie
Brak w magazynie
158,01 zł

Dzięki temu wspaniałemu stolikowi, który stanowi solidną podstawę do budowania i zawartymi w zestawie klockom, dziecko może tworzyć budowle a także dać upust swojej wyobraźni.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
89,90 zł

Poznawanie przez dziecko liczb i kształtów, jest teraz możliwe dzięki Pociągowi 1-2-3. W zestawie jest aż 44 klocki, trzy podwozia i arkusz z naklejkami

Brak w magazynie
Brak w magazynie
139,00 zł

Farma od Mega Bloks to duży, 95 elementowy zestaw klocków First Builders, gwarantujący najmłodszy dzieciom fantastyczną zabawę. Zawiera figurki zwierząt z gospodarstwa: krówkę, owieczkę i kurkę, a także rolnika, który pilnuje porządku w zagrodzie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,00 zł

Śliczna, mała księżniczka opiekuje się swoimi przyjaciółmi - 2 pięknymi jednorożcami, które mieszkają w magicznej stajni. Spacery i przejażdżki na cudownych jednorożcach ze skrzydłami to niezwykła przygoda.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,90 zł

Zestaw Autobus Szkolny ABC zawiera wszystko, co potrzeba, aby wprowadzić dziecko w cudowny świat nauki, budowy i wyobraźni. Wspólnie z dzieckiem zbudujcie na platformie z kółkami ten przyjazny i uśmiechnięty autobus.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
119,00 zł

Safari od Mega Bloks to duży zestaw klocków First Builders, gwarantujący najmłodszy dzieciom fantastyczną zabawę. Zbuduj prawdziwe Safari z klocków Mega Bloks!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
125,00 zł

Mali Kierowcy, włączcie silniki! Wrzućcie bieg i bądźcie gotowi na wyzwania na torze zbudowanym z klocków Mega Bloks.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 34 elementów