Pozostałe

Pozostałe 

na stronę
54,89 zł

Zebra na kółkach Fisher Price  wykonana z drewna.

Produkt dostępny
64,80 zł

Oryginalny nocniczek w kształcie uroczej biedronki spodoba się małym dziewczynkom i ich rodzicom!

Produkt dostępny
52,90 zł

Klasyczna zabawka do ciągnięcia na sznureczku.

Produkt dostępny
48,50 zł

Żółwik to zabawka  która „rośnie wraz z dzieckiem” , można się nią bawić na dwa sposoby. Dziecko może  jeździć żółwikiem po podłodze i kręcić  jego skorupką. Obrotowa skorupka  uczy dzieci rozpoznawać cyfry, kształty i kolory.

Produkt dostępny
99,90 zł

Nowy zestaw Ogród i stragan Little People pozwala maluchom przeżyć ciekawe doświadczenie. Mogą uprawiać warzywa w ogrodzie a następnie sprzedawać je na przydrożnym straganie!

Produkt dostępny
72,99 zł

Zagroda dla świnek ze stawem jest pełna niespodzianek.Łącznikiem w kształcie płotka możesz połączyć ją z Wesołą farmą Little People!

Produkt dostępny
79,99 zł

Piękny bęben dla dzieci wykonany całkowicie z drewna. Instrument ma niepowtarzalne brzmienie - zdecydowanie różniące się od tego wydawanego przez bębenki z membraną.

Produkt dostępny
114,00 zł

Specjalnym młotkiem dziecko wbija do skrzyni przez wieczko kolorowe kule, które następnie wyskakują przez otwór w bocznej ściance.Zabawka ćwiczy sprawność rąk i koordynację ruchów.

Produkt dostępny
19,99 zł

Śmieszny kastaniet w kształcie kłapiącej paszczą rybki zainteresuje każdego malucha i zachęci do zabawy w wystukiwanie rytmu.

Produkt dostępny
19,99 zł

Owocowy marakas to wspaniała zabawka dla małego muzyka. Przy potrząsaniu wesoło grzechocze. Wspaniały instrument do kolekcji małego muzyka.

Produkt dostępny
64,00 zł 69,00 zł

Kolorowy ślimak to fantastyczny towarzysz w czasie pierwszych wędrówek malucha. Ciągnięty na sznurku w zabawny sposób na przemian rozciąga się i zwija zachęcając do coraz dłuższych wycieczek.

Promocja!
Produkt dostępny
164,91 zł

Lilli to lalka z materiału, sympatyczna, wesoła i kolorowa: Twoje dziecko pokocha ją od razu! Lilli ubrana jest w spódniczkę, tunikę, getry i buciki, na włosach ma modną opaskę, która może służyć dziecku jako ozdoba do włosów.

Produkt dostępny
179,00 zł

Lalka Lotta pozwoli Twojemu Dziecku na wspaniałą zabawę i zapewne stanie się jego "przyjciółką "na długie lata.

Produkt dostępny
72,90 zł 79,90 zł

Doskonała towarzyszka zasypiania dla Twojego maluszka! Ta kojąca, milutka sówka świeci, wydaje odgłosy pohukiwania i odtwarza ponad 15 minut wyciszającej muzyki — wystarczy ją lekko ścisnąć.

Promocja!
Produkt dostępny
59,99 zł

Baw się w kąpieli w pryskanie wodą i łączenie elementów na różne sposoby!  Sześcioelementowa zabawka do kąpieli składa się z trzech kolorowych pływających łódeczek, które można łączyć ze sobą, oraz z trzech uroczych tryskających wodą zwierzątek, które również unoszą się na wodzie!

Produkt dostępny
79,90 zł

Miękka, milutka małpka z kojącymi kołysankami i uspokajającym światełkiem pomaga w usypianiu dziecka! Doskonały kompan do przytulania, który pomoże wyciszyć dziecko przed snem.

Produkt dostępny
169,00 zł

Oto prosta, pozornie oczywista, ale często przeoczana rada przy nauce samodzielnego korzystania z toalety: aby nauka była łatwiejsza, dziecko musi mieć nocniczek, który zapewni mu spokój, bezpieczeństwo i wygodę! Dzięki podłokietnikom i wygodnemu oparciu o regulowanej wysokości pomaga dziewczynkom pewnie wstawać i siadać.

Produkt dostępny
169,00 zł

Oto prosta, pozornie oczywista, ale często przeoczana rada przy nauce samodzielnego korzystania z toalety: aby nauka była łatwiejsza, dziecko musi mieć nocniczek, który zapewni mu spokój, bezpieczeństwo i wygodę!

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 75 elementów