Pozostałe

Pozostałe 

na stronę
54,89 zł

Zebra na kółkach Fisher Price  wykonana z drewna.

Produkt dostępny
64,80 zł

Oryginalny nocniczek w kształcie uroczej biedronki spodoba się małym dziewczynkom i ich rodzicom!

Produkt dostępny
52,90 zł

Klasyczna zabawka do ciągnięcia na sznureczku.

Produkt dostępny
48,50 zł

Żółwik to zabawka  która „rośnie wraz z dzieckiem” , można się nią bawić na dwa sposoby. Dziecko może  jeździć żółwikiem po podłodze i kręcić  jego skorupką. Obrotowa skorupka  uczy dzieci rozpoznawać cyfry, kształty i kolory.

Produkt dostępny
99,90 zł

Nowy zestaw Ogród i stragan Little People pozwala maluchom przeżyć ciekawe doświadczenie. Mogą uprawiać warzywa w ogrodzie a następnie sprzedawać je na przydrożnym straganie!

Produkt dostępny
79,99 zł

Piękny bęben dla dzieci wykonany całkowicie z drewna. Instrument ma niepowtarzalne brzmienie - zdecydowanie różniące się od tego wydawanego przez bębenki z membraną.

Produkt dostępny
114,00 zł

Specjalnym młotkiem dziecko wbija do skrzyni przez wieczko kolorowe kule, które następnie wyskakują przez otwór w bocznej ściance.Zabawka ćwiczy sprawność rąk i koordynację ruchów.

Produkt dostępny
19,99 zł

Śmieszny kastaniet w kształcie kłapiącej paszczą rybki zainteresuje każdego malucha i zachęci do zabawy w wystukiwanie rytmu.

Produkt dostępny
64,00 zł 69,00 zł

Kolorowy ślimak to fantastyczny towarzysz w czasie pierwszych wędrówek malucha. Ciągnięty na sznurku w zabawny sposób na przemian rozciąga się i zwija zachęcając do coraz dłuższych wycieczek.

Promocja!
Produkt dostępny
164,91 zł

Lilli to lalka z materiału, sympatyczna, wesoła i kolorowa: Twoje dziecko pokocha ją od razu! Lilli ubrana jest w spódniczkę, tunikę, getry i buciki, na włosach ma modną opaskę, która może służyć dziecku jako ozdoba do włosów.

Produkt dostępny
179,00 zł

Lalka Lotta pozwoli Twojemu Dziecku na wspaniałą zabawę i zapewne stanie się jego "przyjciółką "na długie lata.

Produkt dostępny
72,90 zł 79,90 zł

Doskonała towarzyszka zasypiania dla Twojego maluszka! Ta kojąca, milutka sówka świeci, wydaje odgłosy pohukiwania i odtwarza ponad 15 minut wyciszającej muzyki — wystarczy ją lekko ścisnąć.

Promocja!
Produkt dostępny
59,99 zł

Baw się w kąpieli w pryskanie wodą i łączenie elementów na różne sposoby!  Sześcioelementowa zabawka do kąpieli składa się z trzech kolorowych pływających łódeczek, które można łączyć ze sobą, oraz z trzech uroczych tryskających wodą zwierzątek, które również unoszą się na wodzie!

Produkt dostępny
79,90 zł

Miękka, milutka małpka z kojącymi kołysankami i uspokajającym światełkiem pomaga w usypianiu dziecka! Doskonały kompan do przytulania, który pomoże wyciszyć dziecko przed snem.

Produkt dostępny
169,00 zł

Oto prosta, pozornie oczywista, ale często przeoczana rada przy nauce samodzielnego korzystania z toalety: aby nauka była łatwiejsza, dziecko musi mieć nocniczek, który zapewni mu spokój, bezpieczeństwo i wygodę! Dzięki podłokietnikom i wygodnemu oparciu o regulowanej wysokości pomaga dziewczynkom pewnie wstawać i siadać.

Produkt dostępny
169,00 zł

Oto prosta, pozornie oczywista, ale często przeoczana rada przy nauce samodzielnego korzystania z toalety: aby nauka była łatwiejsza, dziecko musi mieć nocniczek, który zapewni mu spokój, bezpieczeństwo i wygodę!

Produkt dostępny
199,90 zł

Rogalik do karmienia to najlepsze rozwiązanie dla świeżo upieczonych mam!

Produkt dostępny
59,00 zł

Fantastyczna pozytywka pomoże szybciej zasnąć Twojemu Maluchowi.Atutem pozytywki jest atrakcyjny owalny wygląd z kolorowymi postaciami Cotoons, które obracają się w rytm delikatnej muzyki.

Produkt dostepny
Pokazuje 1 - 18 z 75 elementów