Pojazdy i kolejki dla dzieci

Pojazdy i kolejki dla dzieci 

na stronę
39,90 zł

Małe pojazdy są łatwe do zabawy, a dzięki małym rozmiarom i swobodnie kręcącym się kołom są idealnie dopasowane do najmniejszych rączek dzieci.

Produkt dostępny
88,90 zł

Teraz możesz wykąpać się razem z Tomkiem, to wielka przygoda!

Produkt dostępny
54,89 zł

Zebra na kółkach Fisher Price  wykonana z drewna.

Produkt dostępny
44,90 zł

Tym pociągiem można bawić się jak klasyczną zabawką do układania, ale możliwości zabawy i nauki jest znacznie więcej! Wesoła zabawa uczy kształtów, literek i kolorów!

Produkt dostępny
48,50 zł

Żółwik to zabawka  która „rośnie wraz z dzieckiem” , można się nią bawić na dwa sposoby. Dziecko może  jeździć żółwikiem po podłodze i kręcić  jego skorupką. Obrotowa skorupka  uczy dzieci rozpoznawać cyfry, kształty i kolory.

Produkt dostępny
79,90 zł

Do kolekcji Little People dołączają nowe, ekscytujące pojazdy z interaktywnymi muzycznymi funkcjami!

Produkt dostępny
53,00 zł

Traktor ma miejsc dla kierowcy, odłączaną czterokołową przyczepę i figurkę Koby'ego.

Produkt dostępny
97,99 zł

Wesoły Autobus Szkolny w nowej odsłonie już czeka, aby zawieźć małych bohaterów do szkoły! Zabawi maluszka wspaniałymi melodiami i piosenkami w języku polskim.

Produkt dostępny
49,90 zł

Helikopter strażacki z ruchomymi śmigłami ucieszy małego miłośnika pojazdów wszelkiego typu.

Produkt dostępny
49,90 zł

Samochód pomocy drogowej ucieszy małego miłośnika pojazdów i zawsze wyciągnie Cię z tarapatów.

Produkt dostępny
49,90 zł

Kto marzył, że jak będzie duży to będzie strażakiem? Teraz jest to możliwe! Taki samochód straży pożarnej to prawdziwa gratka!

Produkt dostępny
27,90 zł

Śliczny pojazd w kształcie dinozaura idealnie pasuje do małych rączek.

Produkt dostępny
64,00 zł 69,00 zł

Kolorowy ślimak to fantastyczny towarzysz w czasie pierwszych wędrówek malucha. Ciągnięty na sznurku w zabawny sposób na przemian rozciąga się i zwija zachęcając do coraz dłuższych wycieczek.

Promocja!
Produkt dostępny
99,90 zł

Kąpielowy Tomek od Fisher-Price to ogromna porcja zabawy ze świata Tomka i Przyjaciół wprost do kąpieli dziecka!  Kąpiel staje się przygodą, kiedy dziecko nabiera wodę za pomocą Harolda i Kłopotliwego Wagonu, a potem wlewa ją za komin Tomka. Kiedy woda spływa, obrotowy element kręci się, a oczy Tomka poruszają się do przodu i do tyłu!

Produkt dostępny
129,00 zł

Zaprzyjaźnij się z Tomkiem w dużej skali!Lokomotywa wydaje dźwięk gwizdka i można ją pchać i ciągnąć! Jej rozmiar jest idealny do wspaniałej zabawy dla małych dzieci, zachęca także do raczkowania!

Produkt dostępny
79,99 zł

Pop-up cyrk to zabawny wóz cyrkowy, z którego po naciśnięciu palcem wyskakują urocze zwięrzątka. Wystarczy nacisnąć figurki, a wyskoczą z wagonu jak prawdziwi akrobaci. Spróbuj złapać clowna, małpę i tygrysa jeden po drugim, gdy lecą w powietrzu.

Produkt dostępny
52,99 zł

Abrick to grupa zabawek firmy Ecoiffier, należącej do koncernu Smoby jednego z największych producentów zabawek w Europie. Jakość utrzymywana jest na najwyższym poziomie, a wzornictwo i tematyka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

Produkt dostępny
95,99 zł

Drewniany traktor z przyczepą farmera Charles'a to wspaniała zabawa dla miłośników układania, sortowania, łączenia, odkrywania dźwięków. Traktor wyposażono w kolorowe drewniane klocki, które dziecko, po dopasowaniu w odpowiednie miejsce, zabiera z sobą w podróż traktorkiem.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 72 elementów