Klocki i zabawki do układania

Klocki i zabawki do układania 

na stronę
59,90 zł

Drewniane puzzle 3 w 1 od Fisher Price to wspaniała, edukacyjna zabawka wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego materiału.Zabawka składa się z pudełka, które stanowi jednocześnie podstawę do układania. Puzzle umożliwiają ułożenie trzech różnych obrazków.

Produkt dostępny
89,90 zł

Zestaw bajecznie kolorowych, drewnianych klocków z funkcją sortera. Umożliwia różne rodzaje zabawy: budowanie wieży, dopasowywanie kształtów, zabawę w nazywanie zwierząt, kształtów itp.

Produkt dostępny
224,89 zł

Złap Jokera, zanim spowoduje jeszcze większe zamieszanie! Pomóż Batmanowi™ dotrzeć na miejsce w Batmobilu i użyj Batarangu, by powstrzymać The Jokera i jego szalejący radar. Dzieci uwielbiają budować ciekawe sceny z dużych, kolorowych klocków i co chwilę pomagać Batmanowi™ w ratowaniu innych.

Produkt dostępny
349,00 zł

Zaatakuj Zamek Królewski, niech zacznie się prawdziwa zabawa! Wskocz na zwodzony most i pokonaj lojalnych rycerzy, którzy bronią króla i jego skarbu. W tym zestawie dziecko znajdzie wszystko, co potrzebne, aby co chwilę wyruszać na nowe przygody.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
99,99 zł

Przymocuj łódź do dachu samochodu i wybierz się na poszukiwanie idealnego miejsca do połowu ryb w lesie LEGO® DUPLO®! Przywitaj się z przyjacielskim lisem i wiewiórką, a potem wygodnie rozsiądź się z wędką. Na koniec dnia rozpal ognisko, aby ugotować złowioną zdobycz. Przy okazji możesz obserwować niedźwiadka, który również wybrał się na ryby.

Produkt dostępny
69,90 zł

Zasiądź za kierownicą auta wyścigowego LEGO® DUPLO®! Napraw silnik kluczem nastawnym. Potem poćwicz slalom między pachołkami i popędź po nagrodę! Mali rajdowcy pokochają zabawę autem wyścigowym do zbudowania.

Produkt dostępny
69,90 zł

Baw się i ucz dzięki zestawowi LEGO® DUPLO® Mój pierwszy traktor! Za pomocą dużych klocków zbuduj traktor, a następnie umieszczaj w koszu lub wyjmuj z niego kolorowe owoce. Dzięki specjalnym klockom z dekoracjami możesz uczyć swoje dziecko nazw kolorów i owoców.

Produkt dostępny
89,49 zł

Proszę wsiadać, wyruszamy na kolejową przygodę z Ruchomymi Klockami! Kolejowe Miasteczko wzbogaca świat zabawy dziecka o układanie wieży, toczenie i jeżdżenie pociągiem w kółko!

Produkt dostępny
63,80 zł

Kolorowe klocki 3 w 1 to doskonła zabawa dla maluszków. Klocki mogą być używane do budowania pierwszych konstrukcji, jako puzzle lub jako interaktywna zabawka - klocki kryją w sobie ciekawe elementy, a także dają możliwość zabawy w dopasowywanie kształtów.

Produkt dostepny
39,90 zł

Zestaw kliku kubeczków z wizerunkami postaci z serii Cotoons, które Twój maluch może połączyć w Wesołą Wieżę.

Produkt dostepny
39,90 zł

Zestaw kliku kubeczków z wizerunkami postaci z serii Cotoons, które Twój maluch może połączyć w wesołą, niebieską wieżę.

Produkt dostepny
57,00 zł

Różowy samochód z klockami to doskonała propozycja zabawy w sortowanie. Wesołe, barwne auto posiada otwory o odpowiednich kształtach i klorowe klocki, które maluch odpowiednio sortuje.

Produkt dostepny
49,99 zł

Dzięki temu zestawowi, dziecko będzie radośnie uczyło się rozpoznawać kształty geometryczne i kolory.

Produkt dostepny
75,99 zł

3D Puzzle 'Morze' to drewniane puzzle ze zwierzętami morskimi dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek morskich, które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Produkt dostepny
75,99 zł

Puzzle 3D 'W ogrodzie' to drewniane puzzle ze zwierzętami, które możemy spotkać w ogrodzie dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do ułożenia 5 różnych zwierzątek (pszczółkę, ważkę, biedronkę, żółwia i robaczka), które należy dopasować i umieścić w odpowiednim miejscu.

Produkt dostepny
219,99 zł 239,99 zł

Drewniany kulodrom z krówką Marią dla najmłodszych graczy. Tor kulkowy został zaprojektowany z myślą o najmłodszych.

Promocja!
Produkt dostępny
159,00 zł

Drewniany sorter z sympatyczną krówką Marią dla najmłodszych. Wystarczy dopasować odpowiedni kształt klocka, aby ten wpadł do brzuszka krówki. Dzięki zabawie dziecko uczy się koordynacji ruchów, ćwiczy koncentrację, poznaje i uczy się rozróżniania różnych kształtów.

Produkt dostępny
109,99 zł

Magnetyczne zwierzątka to drewniane puzzle składające się z 3 elementów dla najmłodszych wielbicieli układania puzzli. Dziecko ma do złożenia zwierzątka (wielbłąda, żyrafę i krokodyla), które należy odnaleźć i dopasować z 3 różnych elementów.

Produkt dostępny
Pokazuje 19 - 36 z 254 elementów