Urządzenia i AGD

Urządzenia i AGD 

na stronę
99,80 zł

Z Automatem do lodów Barbie przygotujesz dla swojej rodziny i przyjaciół wyjątkowe lody.Automat do lodów Barbie działa jak prawdziwy!

Produkt dostępny
59,00 zł

Wyjątkowy blender w designie Barbie, który działa jak prawdziwy!Z blenderem Barbie przygotujesz m.in. ciasto na naleśniki lub pyszne kakaoW zestawie kubek do miksowania.

Produkt dostępny
129,00 zł

Maszynka do sorbetów Barbie wygląda uroczo i działa jak prawdziwa.Z maszynką do sorbetów Barbie w prosty sposób przygotujesz mroźne, orzeźwiające desery.

Produkt dostępny
119,00 zł

Maszynka do czekoladek Barbie działa jak prawdziwa.Dzięki niej zostaniesz mistrzem czekoladowych przysmaków.

Produkt dostępny
194,00 zł

Warsztat z narzędziami Smoby "Samoloty" z bohaterem bajki Dustim to fantastyczna propozycja dla dzieci, które uwiebiają kreatywną zabawę w majsterkowanie.

Produkt dostepny
219,00 zł

Nowoczesna kuchnia Cherryz modułem elektronicznym to propozycja ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci, które chętnie naśladują zajęcia dorosłych i w bezpieczny sposób mogą bawić się w małych kucharzy.

Produkt dostepny
219,00 zł

Rewelacyjna kuchnia Bon Appetit z modułem elektronicznym to propozycja ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci, które chętnie naśladują zajęcia dorosłych i w bezpieczny sposób mogą bawić się w małych kucharzy.

Produkt dostepny
34,90 zł

Ten wspaniały Toster pozwoli przygotować pyszne grzanki dla całej rodziny! Również dla lalek czy misiów. Z pewnością wszyscy będą zachwyceni porannym śniadaniem.

Produkt dostepny
37,70 zł

Kosiarka firmy Smoby to sposób na dobrą zabawę na świeżym powietrzu oraz w pomieszczeniu. Maluszek będzie wprost zachwycony, gdy będzie mógł pomóc tacie w koszeniu trawnika.

Produkt dostępny
49,00 zł

Rewelacyjne Żelazko Tefal ROWENTA pozwoli małej gospodyni domowej na atrakcyjna zabawę w prasowanie. Po naciśnięciu guziczka zapala się czerwone światełko i zabawka wydaje dźwięk ulatniającej się pary.

Produkt dostepny
399,00 zł

Kuchnia Studio Tefal to propozycja świetnej i pełnej wrażeń zabawy dla wszystkich kreatywnych Maluchów! Wyposażona została w  płytę kuchenną z palnikiem wydającym dźwięki, jak podczas gotowania!

Produkt dostepny
127,80 zł

Deska do prasowania w kolorze jasnej zieleni to świetna zabawa dla Twojej pociechy. Teraz Twoje dziecko będzie mogło naśladować mamę. Żelazko działa jak pawdziwe, świeci światełkiem, syczy jakby naprawdę wydobywała się z niego para.

Produkt dostepny
39,90 zł

Edukacyjny tablet Emi Pod to sprytne rozwiązanie 2 w 1, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło jednocześnie wesoło się bawić i zdobywać nową wiedzę bardzo ciekawy sposób!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,00 zł

Mikser do koktajli Barbie to  urządzenie w pięknym, różowym designie, które działa jak prawdziwe!Z mikserem do koktajli Barbie przygotujesz mleczno – owocowe koktajle, lizaki wodne i samoothie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
59,00 zł

Inteligentny komputer to sprytne połączenie nauki poprzez zabawę!Dzięki niemu Twoje dziecko nauczy się podstaw angielskiego!Twoje dziecko pogłębi także swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki czy muzyki a także nauczy się odczytywać godziny z zegara!

Brak w magazynie
Brak w magazynie
207,00 zł

Kuchnia na licencji uwielbianej przez dziewczynki produkcji Disney`a - "Kraina Lodu" pełna jest odniesień kolorystycznych i motywów zaczerpniętych z bajki. Kuchnia stwarza wiele możliwość ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
89,00 zł

Telewizor niebieski z dźwiękiem i przesuwającym się ekranem to fantastyczna zabawka dla Maluszków. Na ekranie widoczne są krajobrazy i postaci Cotoons, które po nakręceniu zabawki za pomocą dużego i wygodnego dla dziecka pokrętła, przesuwają się, przy dźwiękach wesołej melodii.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
89,00 zł

Różowy telewizor z dźwiękiem i przesuwającym się ekranem to fantastyczna zabawka dla Maluszków. Na ekranie widoczne są krajobrazy i postaci Cotoons, które po nakręceniu zabawki za pomocą dużego i wygodnego dla dziecka pokrętła, przesuwają się, przy dźwiękach wesołej melodii.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 27 elementów