Jeździki i chodziki dla dzieci

Jeździki i chodziki dla dzieci 

na stronę
299,98 zł

Żyrafka Fisher-Price to jedyna w swoim rodzaju zabawka na biegunach! Pomaga utrzymać mu równowagę oraz reaguje na jego ruchy.

Produkt dostępny!
299,00 zł

Podczas spacerowania chodzik wydaje unikalny dźwięk, który zachęca dzieci do stawiania pierwszych kroków.

Produkt dostępny
179,00 zł

Klasyka dla dziewczynek w nowym wydaniu - ergonomiczny, solidny i efektowny BIG Jeździk New Bobby Car Myszka Minnie w kolorze różowym.

Produkt dostępny
177,00 zł

Wspaniały Motocykl Big w kolorze niebieskim ucieszy każdego Malucha w wieku od 18 miesięcy. Teraz także Twoje dziecko może zasiąść na motocyklu i poczuć wiatr we włosach. Jeżdżenie na motocyklu uczy dzieci sprawności ruchowej oraz ćwiczy równowagę.

Produkt dostępny
139,00 zł

Dzięki wysokiej jakości i materiałom przyjaznym dzieciom, niebieski jeździk BIG Bobby Car Classic jest ulubionym pojazdem dla małych kierowców. Stylowy wygląd ozdobiony wesołymi delfinami kusi oko i przyciąga uwagę nie tylko dzieci.

Produkt dostępny
189,00 zł

Młodzi fani off-road'owych szaleństw mogą teraz cieszyć się takimi samymi emocjami także w domu: BIG New Bobby Car Fulda pozwala dzieciom spełnić swoje rajdowe fantazje zarówno na zewnątrz jak i w domu.

Produkt dostępny
279,00 zł

Wspaniała koparka na licencji John Deere wyprodukowana przez niemiecką firmę Rolly Toys. Precyzyjnie wykonana, solidna koparka zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy i ruchu na świeżym potwietrzu! Trwałość pojazdu gwarantuje emocjonującą zabawę przez wiele sezonów!

Produkt dostępny
159,00 zł

Ten najwyższej jakości jeździk Rider od niemieckiej firmy BIG to prawdziwa gratka dla młodych rajdowców!  Pojazd to idealny pomysł na prezent, który z pewnością przyniesie mnóstwo radości każdemu Maluchowi.

Produkt dostępny
198,80 zł

Ten wspaniały jeździk rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki wielu akcesoriom znajdującym się w zestawie może pełnić 2 funkcje istotne dla rozwoju fizycznego i koordynacji ruchowej Malucha.

Produkt dostepny
259,90 zł

Doskonały Pojazd Cozy Coupe amerykańskiej firmy Little Tikes to doskonały prezent na każdą okazję, dla małego zdobywcy. Wygodny fotelik z wysokim oparciem, półka do przewożenia napoju i zabawek w tylnej części to tylko niektóre atuty tego wspaniałego radiowozu.

Produkt dostępny!
379,98 zł

Śliczny, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Formuły 1 dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
379,98 zł

Wspaniały, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Pieska dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
329,98 zł

Śliczny, drewniany jeździk 4-kołowy z Ptaszkami dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
379,98 zł

Wspaniały, drewniany jeździk 4-kołowy Żyrafa dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
329,98 zł

Cudowny, drewniany jeździk 4-kołowy z motywem Kotka dla najmłodszych dzieci. Jeździk wykonano z wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
359,98 zł

Drewniany pchacz w grochy dla najmłodszych, stawiających pierwsze kroki dzieci. Wózek został wykonany w wysokiej jakości drewna bukowego. Posiada gumowe opony, które nie pozostawiają śladów na podłodze.

Produkt dostępny
369,98 zł

Drewniany pchacz z Żyrafą dla najmłodszych, stawiających pierwsze kroki dzieci. Wózek został wykonany w wysokiej jakości drewna bukowego.

Produkt dostępny
289,98 zł

Drewniany pchacz z motywem ptaszka dla najmłodszych, stawiających pierwsze kroki dzieci. Wózek został wykonany w wysokiej jakości drewna bukowego. Posiada gumowe opony, które nie pozostawiają śladów na podłodze.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 111 elementów