Lalki

Lalki 

Od zarania dziejów dziewczynkom w zabawie towarzyszyły lalki. Aż dziwne, że dopiero od XIX wieku zaczęto je produkować na masową skalę. Początkowo były luksusem dzieci zamożnych rodziców. Te mniej zamożne musiały zadowolić się szmaciankami zrobionymi przez mamę. Obecnie sklep Leleus.com oferuje najbardziej popularne lalki dla dziewczynek. Pragni...

Od zarania dziejów dziewczynkom w zabawie towarzyszyły lalki. Aż dziwne, że dopiero od XIX wieku zaczęto je produkować na masową skalę. Początkowo były luksusem dzieci zamożnych rodziców. Te mniej zamożne musiały zadowolić się szmaciankami zrobionymi przez mamę. Obecnie sklep Leleus.com oferuje najbardziej popularne lalki dla dziewczynek. Pragnienie lalki u dziewczynki wynika z potrzeby przyjaźni. Ulubiona lalka staje się powierniczką dziewczęcych tajemnic, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa, budzi wrażliwość. Pomaga także w rozwoju dziecka. Zabawa z lalką rozwija wyobraźnię,  wpaja właściwe wzory zachowania, dlatego warto a nawet trzeba ją kupić dziewczynce.

Więcej

Podkategorie

Lalki Barbie

Lalka Barbie to zabawka, która zachwyci każdą dziewczynkę. Spraw dziecku wiele radości takim prezentem. Pomoże Ci w tym sklep Leleus.com, bowiem w jego ofercie znajdziesz bardzo bogatą „rodzinę” tych lalek oraz zestawy mebelków, akcesoriów, ubranek itp. Produkuje je znana na całym świecie firma Mattel. Zabawki tej firmy są trwałe, solidnie wykonane z nietoksycznych tworzyw. Lalki Barbie to zabawki kreatywne, które pozytywnie wpływają na rozwój dziewczynek. Pobudzają ich wyobraźnię, uczą elegancji, estetyki, dobrego gustu. Pozwalają wczuć się w różne role, np. pani domu, księżniczki, projektantki mody, kosmetyczki itp.  Podkreślają wartość rodziny i domu. Przejrzyj ofertę sklepu Leleus.com i wybierz dla dziecka lalkę z akcesoriami. Nagrodą za taki prezent będzie szczery uśmiech i radosne oczy obdarowanej dziewczynki. Życzymy Ci trafnego wyboru lalki Barbie.

na stronę
129,00 zł

Dzięki tej unikatowej kolekcji lalek upiory z Monster High™ po raz pierwszy ożyją! Każda z lalek w tym asortymencie przejawia charakterystyczne dla siebie oznaki życia.

Produkt dostępny
89,00 zł

Dzięki tej unikatowej kolekcji lalek upiory z Monster High™ po raz pierwszy ożyją! Każda z lalek w tym asortymencie przejawia charakterystyczne dla siebie oznaki życia.

Produkt dostępny
99,00 zł

W nowym wydaniu Frankie Stein prezentuje się fenomenalnie! Jej szkolny strój to dopasowana sukienka w modną kratę. Oczywiście nie mogła się obyć bez piorunujących dodatków- butów na niebotycznym obcasie, paska z charakterem, dużych kolczyków oraz torebki z czaszką.

Produkt dostępny
109,90 zł

Zaprzyjaźnij się z uroczą wróżką z filmu "Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka", poznaj jej magiczną suknię!

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast !
89,00 zł

Poszerz grono przyjaciół z Monster High™ o nowe postacie i swoje ulubione upiory. Każda lalka ma ruchome ręce i nogi, dlatego można ją ustawić w wielu pozach.

Produkt dostępny
89,90 zł

Strach, kamera, akcja! Upiorki dotarły do Hollyduch! Gotowi na pokaz najupiorniejszego stylu?

Produkt dostępny
99,99 zł 139,00 zł

Upiory z Monster High™ dbają o siebie i każda z dziewcząt straszyceum na swój sposób szykuje się przed lustrem, zanim wyjdzie do szkoły.

Promocja!
Produkt dostępny
38,99 zł

Zaprzyjaźnij się z modną Barbie® w romantycznym stylu.

Produkt dostępny
84,89 zł

Bałwanek Olaf marki Disney to figurka przedstawiająca jednego z bohaterów bajki pt. "Kraina Lodu". Uważaj, bo może stracić głowę, gdy wciśniesz jeden z jego guziczków!

Produkt dostępny
89,00 zł

Przebieranie księżniczek nigdy nie było prostsze - teraz wymienne ubranka MagiClip™ są dostępne w rozmiarze pasującym na laleczkę!

Produkt dostępny
79,90 zł

Wiosna nigdy nie wyglądała tak uroczo – i nie miała tak pieknego zapachu!Ten wspaniały asortyment obejmuje cztery Pachnące Księżniczki: Arielkę i Śpiącą Królewnę, Meridę oraz Kopciuszka.

Produkt dostępny
29,90 zł

Dzięki ślicznym laleczkom możesz odtwarzać królewskie przygody Księżniczki Zosi! Każda jest ubrana w elegancką suknię i ma w komplecie zabawne akcesorium.

Produkt dostępny
44,90 zł

W każdym zestawie znajduje się czarująca lalka Zosi oraz urocze rekwizyty, dzięki którym księżniczka może bawić się wesoło na wiele sposobów!

Produkt dostępny
99,90 zł

Zosia ratuje w lesie pisklę, a jej akt dobroci daje jej moc rozmowy ze zwierzętami!

Produkt dostępny
89,99 zł

Każda dziewczynka marzy o stylizacji i układaniu długich włosów swojej ulubionej księżniczki! Mogą modelować różne fryzury z włosów o różnej długości - tak długo jak zechcą.

Produkt dostępny
98,40 zł

Superupiorki biorą sprawy w swoje szpony! Zobacz koniecznie nowe wcielenia Frankie Stein®, Toralei™, Spectry Vondergeist™ i Clawdeen Wolf®.

Produkt dostępny
94,00 zł

Upiory z Monster High® wylatują w swoją pierwszą zagraniczną podróż. Lecą do Upioryża, miasta świateł, z którego pochodzi Rochelle Goyle™.

Produkt dostępny
69,90 zł

Upiory z Monster High™ udają się w swoją pierwszą zagraniczną podróż. Lecą do Upioryża, Miasta Strachu, z którego pochodzi Rochelle Goyle™.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 229 elementów