Gry karciane dla dzieci

Gry karciane dla dzieci 

na stronę
69,90 zł

To zupełnie nowa gra Scrabble®, w której najważniejsza zasada brzmi: "złam zasady"! ŁamiSłówka to odmiana idealna dla tych, którym nie chce się liczyć punktów i układać płytek na planszy.

Produkt dostępny
67,00 zł

Dzięki tej grze dzieci w ciekawy sposób sprawdzą swoją wiedzę z matematyki, poćwiczą pamięć i poznają wiele nowych interesujących zagadnień.

Produkt dostępny
67,00 zł

Wspaniała gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość!

Produkt dostępny
67,00 zł

Fantastyczna gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość! Dzięki niej utrwalisz swoją wiedzę na temat krajów, stolic i poznasz wiele innych ciekawostek!

Produkt dostępny
44,90 zł 59,90 zł

Hanabi to gra, w której gracze nie grają przeciw sobie, lecz współpracują aby osiągnąć wspólny cel.

Promocja!
Produkt dostępny
49,90 zł

Czy uchatka ma błony pławne? Czy krokodyl jest wszystkożerny? Czy mucha ma sierść? Sprawdźcie swoją wiedzę z zoologii!

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Galaktyka to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę frajdy, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Poszlaki to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Prehistoria to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę uciechy, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Sport to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
169,90 zł

2. października 1900 roku. 28 lat wcześniej londyński ekscentryk Phileas Fogg wygrał swój słynny zakład o podróż w 80 dni dookoła świata. Teraz, u progu nowego wieku nadszedł czas na nową "niewiarygodną podróż". Starzy przyjaciele, którzy zebrali się by uczcić wygraną Fogga podejmują nowe wyzwanie.

Produkt dostępny
67,00 zł

Zbiór stu atrakcyjnych, emocjonujących i różnorodnych gier. W tym bogatym zestawie znajdują się proste gry losowe i wymagające wymagające wysiłku gry umysłowe, są też gry zręcznościowe, strategiczne, planszowe i karciane.

Produkt dostępny
39,90 zł

4 w 1 - Wielkanoc to zestaw 3 różnych gier i 60 puzzli do układania. Wszystkie gry i puzzle łączy wspólny temat - święta wielkanocne. Charakter gier jest zróżnicowany.

Produkt dostępny
16,99 zł

Domino obrazkowe Bolek i Lolek to ciekawa gra nie tylko dla dzieci. W trakcie gry, każdy jej uczestnik stara się dołożyć jeden ze swoich elementów do układu leżącego na stole.

Produkt dostępny
16,80 zł

Domino obrazkowe dinozaury to wyśmienita zabawa połączona z nauką!

Produkt dostępny
16,80 zł

Domino obrazkowe - Flagi to doskonała zabawa połączona z nauką!

Produkt dostępny
19,99 zł

Trenuj swoją spostrzegawczość grając w Fiki Miki! Ćwicz pamięć i refleks.

Produkt dostępny
34,50 zł

MAFIA to wciągająca gra psychologiczna oparta na schemacie popularnej gry towarzyskiej. Jej unikalna formuła umożliwia jednoczesną wspólną zabawę dużej grupie graczy. 

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 70 elementów