Gry planszowe dla dzieci

Gry planszowe dla dzieci 

na stronę
86,80 zł

Pomóż głodnym świnkom przedostać się do ogrodu. Ale uważaj! Gdzieś w zaroślach czai się wilk gotowy do ataku za pomocą wielkich bel siana.

Produkt dostępny
88,40 zł

Krety ścigają się, by zdobyć skarb!

Produkt dostępny
24,99 zł

2 gry planszowe w 1! Chińczyk dla 4 osób oraz Wyścig na Dzikim Zachodzie.

Produkt dostępny
19,90 zł

Gra edukacyjna Kopciuszek Alexander spełnia wszystkie stawiane przed grami wymagania. Uczy, rozwija, kształtuje, informuje oraz dostarcza wiele rozrywki i zabawy.

Produkt dostępny
34,91 zł 45,01 zł

"Biznes po europejsku" - kultowa, niezwykle wciągająca gra, w której będąc obywatelem Unii Europejskiej masz szansę zbudować swoje finansowe imperium.

Promocja!
Produkt dostępny
119,00 zł

Kolorowa kostka z której za pomocą kilku ruchów można zbudować małe miasteczko. W miasteczku  jest sieć dróg po których mogą się poruszać pojazdy   ( figurki dołączone).

Produkt dostępny
69,90 zł

To zupełnie nowa gra Scrabble®, w której najważniejsza zasada brzmi: "złam zasady"! ŁamiSłówka to odmiana idealna dla tych, którym nie chce się liczyć punktów i układać płytek na planszy.

Produkt dostępny
109,99 zł

Znana na całym świecie, bestsellerowa gra słowna.  Polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na planszy w sposób przypominający krzyżówkę.

Produkt dostępny - wysyłka natychmiast!
129,00 zł

Wstrzymaj na chwilę oddech! Karty zostały odkryte. Ich wspólną cechą jest tajemnicze zdanie, lecz tylko jedna z kart jest do niego kluczem. Użyj swojego sprytu i intuicji, by nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez pozostałych gracz.

Produkt dostępny
99,00 zł 109,00 zł

W tej edukacyjnej grze znajdziesz 2400 pytań dotyczących Polski i jej obywateli. Podczas gry oprócz tego, że będziesz się świetnie bawić dowiesz się także wiele interesujących informacji o swoim kraju.

Promocja!
Produkt dostępny
139,00 zł

W grze „Jaskinia” gracze kierują zespołami speleologów, przed którymi postawiono zadanie eksploracji nowo odkrytej jaskini.

Produkt dostępny
199,00 zł 219,90 zł

Przybywasz do Meeple City jako gigantyczny wygłodniały i pokryty łuskami potwór! Twój cel to wbić pazury i brudne łapska w asfalt, zniszczyć budynki i przerazić niewinnych mieszkańców miasta.

Promocja!
Produkt dostępny
99,99 zł

Chrzęst raków wgryzających się w lód. Zmęczona ręka wbijająca czekan w śnieżną ścianę.  Jeszcze tylko 100... 50 metrów dzieli Cię od szczytu K2, jednego z najtrudniejszych ośmiotysięczników.

Produkt dostępny
179,90 zł

Small World to gra, w której gracze prowadzą swoje nacje w świecie, który jest po prostu za mały, aby pomieścić je wszystkie...

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Galaktyka to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
79,90 zł

Daj znów ponieść się wyobraźni i wyrusz na poszukiwanie nowych skojarzeń. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę frajdy, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Poszlaki to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
14,50 zł

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes: Prehistoria to trzy ładnie wykonane, sześcienne kostki, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 193 elementów