Zabawki interaktywne dla dzieci

Zabawki interaktywne dla dzieci 

na stronę
39,00 zł

Auto Super Police Car to wspaniała zabawka, która nigdy się nie znudzi.Po włączeniu auto gra, świeci a także obraca się w zabawny sposób przynosząc mnóstwo frajdy i radości Maluchom!

Produkt dostępny
59,90 zł

Zestaw 3 klocków to połączenie zabawki edukacyjnej i wspaniałej rozrywki. Kiedy dziecko naciśnie jedną z postaci zaczyna się zabawa.

Produkt dostępny
89,80 zł

Wesoła Małpka to urocza, edukacyjna przytulanka, która zapozna Twoje dziecko z przeciwieństwami!

Produkt dostępny
128,90 zł

Interaktywna zabawka z serii Laugh & Learn™, której celem jest nauka poprzez zabawę. Potrafi zająć malucha na długo. Łączy najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia.

Produkt dostępny
99,99 zł

Szczeniaczek na dobranoc to idealna przytulanka dla Twojego dziecka, która przyzwyczai go do codziennego, słodkiego rytuału zasypiania.

Produkt dostępny
199,00 zł

Karuzelka Fisher Price 2 w 1, którą z łatwością możesz przymocować do łóżeczka. Karuzela uspokoi maluszka i pomoże mu zasnąć. Na karuzeli, przy dźwiękach muzyki klasycznej i kołysanek, kręci się osiem uroczych zwierzątek

Produkt dostępny
59,90 zł

Uczące Kluczyki to interaktywna zabawka z serii Ucz się i śmiej, która będzie uczyć Twoje dziecko przez aktywną zabawę!

Produkt dostępny
52,90 zł

Klasyczna zabawka do ciągnięcia na sznureczku.

Produkt dostępny
29,80 zł

Muzyczny telefon komórkowy wydaje zabawne dźwięki i pozwala bawić się jak „prawdziwym” telefonem.

Produkt dostępny
52,90 zł

Snoopy to pierwszy szczeniak Twojej pociechy! Pociągnij go za sobą a odwróci głowę , będzie strzygł uszami, zamerda ogonem i szczeknie!

Produkt dostępny
189,00 zł

Nowy uspokajający leżaczek ze zwierzątkami oferuje mamie i dziecku wiele korzyści. Leżaczek ma kolorowe obszycie z postaciami sympatycznych zwierzątek, pałąk z wiszącymi zabawkami dla dziecka oraz funkcję kojących wibracji.

Produkt dostępny
67,90 zł

Pianinko, na którym może zacząć grać nawet noworodek. Ma grające podświetlane klawisze i reaguje na ruch.

Produkt dostępny
169,00 zł 189,00 zł

Ten unikatowy przyrząd gimnastyczny rozwija sprawność fizyczną i oferuje Twemu maluchowi 3 sposoby zabawy: na leżąco, na siedząco i na stojąco.

Promocja!
Produkt dostępny
84,00 zł

Uspokajacz ma kształt uroczego słonika i pomoże uspokoić dziecko w łóżeczku lub w podróży. To nie tylko uspokajacz, ale także idealna lampka nocna!

Produkt dostępny
299,98 zł

Żyrafka Fisher-Price to jedyna w swoim rodzaju zabawka na biegunach! Pomaga utrzymać mu równowagę oraz reaguje na jego ruchy.

Produkt dostępny!
99,90 zł

Nowy zestaw Ogród i stragan Little People pozwala maluchom przeżyć ciekawe doświadczenie. Mogą uprawiać warzywa w ogrodzie a następnie sprzedawać je na przydrożnym straganie!

Produkt dostępny
79,90 zł

Do kolekcji Little People dołączają nowe, ekscytujące pojazdy z interaktywnymi muzycznymi funkcjami!

Produkt dostępny
97,99 zł

Wesoły Autobus Szkolny w nowej odsłonie już czeka, aby zawieźć małych bohaterów do szkoły! Zabawi maluszka wspaniałymi melodiami i piosenkami w języku polskim.

Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 18 z 138 elementów